Ženu neznámý spolucestující nazval velmi nevybíravým způsobem. V ten okamžik zasáhl muž sedící za nimi

Někteří lidé, a že jich je spousta, rádi komentují styl a vzhled druhých. A to někdy dost nevybíravým způsobem, který je hodně vzdálený slušnému chování. Zdá se, že se negativním názorům a nepříjemným pohledům druhých lidí nelze zcela vyhnout, což nás limituje, abychom byli sami sebou. Přesně to zažila Savannah Phillipsová, jež byla během cesty letadlem nazvána „smradlavou tlusťoškou“ od naprosto cizího člověka.

Boj se vzhledem i sebeúctou

Jako mnoho žen, i Savannah bojuje se svým vzhledem a sebeúctou. Když dojde na cestování, snaží se sedět co nejdále od lidí, aby nikoho neobtěžovala, protože si uvědomuje, že není nejmenšího vzrůstu. „Vždy se snažím sedět v řadě nebo na sedačce sama. Nejsem největší člověk v letadle, ale také nejsem úplně nejmenší. Moje nejhorší noční můra je, že se vedle mě bude druhý člověk cítit nepříjemně,“ uvedla Savannah.

Cizí člověk ženu nešetřil

Hrubý cestující mladou matku však nešetřil. Bohužel se tentokrát Savannin úmysl nepovedl a musela si sedět vedle cizího člověka. Zatímco letušky vysvětlovaly bezpečnostní opatření v letadle, všimla si Savannah osoby sedící vedle ní, 60letého muže, že si bere mobilní telefon do ruky. Byl tak blízko, že měla přímo na očích, co dotyčný muž píše. Ke své hrůze zjistila, že hlavním tématem textu je ona sama. V podstatě ve zprávě stálo, že muž musí sedět vedle „smradlavé tlusťošky“. Ihned odvrátila hlavu. Byla šokována, bylo to jako potvrzení všech negativních věcí, které si sama o sobě denně myslí. Okamžitě cítila, jak se jí derou do očí slzy.

Cestující se rozhodl zasáhnout

Savannah neměla sílu číst dál, byla nesmírně zraněná a plánovala se celou cestu vyhýbat svému spolucestujícímu alespoň pohledem. Ovšem nepříjemná situace nenechala chladným muže, jenž seděl za dvojicí. Cestující jménem Chase Irwin najednou vstal a šťouchl do muže vedle Savannah. Okamžitě jej konfrontoval a dal mu jasně najevo, že by měl brát ohledy na pocity ostatních lidí. Poté jej vyzval, aby si s ním vyměnil místo. Chase Irwin se posadil vedle Savannah a při pohledu na její pláč ji objal a rozveselil: „Všechno bude v pořádku“. Savannah byla z Chaseova laskavého gesta tak nadšená, že se ještě během cesty o svůj zážitek podělila na sociálních sítích.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Valuablestories.com