Neskutečný optimismus a víra zachránily tohoto muže a jeho malého syna před dalšími nocemi na ulici. Podívejte se na příběh plný laskavosti a lásky

Zde je jeden z těch příběhů, které vám opět dodají víru v lidstvo, pokud začnete pochybovat o lidské laskavosti a lásce. James a jeho malý syn se stali bezdomovci poté, co se přestěhovali z New Yorku do Denveru. Po dvou dnech s nimi byl uskutečněn rozhovor s tvůrcem amerického televizního pořadu Leonem. Jamesovo chování bylo velmi inspirativní, jelikož stále zůstával plný lásky, i když hovořil o každodenních bojích, které mu život přinášel. Když mu byla položena otázka, jak si stále udržuje víru, pocit radosti a veselého ducha v takové těžké situaci, odpověděl: “Dvě věci – můj syn a meditace a modlitby, protože vyšší moc existuje.“ James popsal svou situaci jako něco, co prostě je, co se tak stalo. Dle něho všechno funguje samo o sobě, z nějakého důvodu a pokud žijete život s vědomou myslí, to, co se stane poté, by pro pro vás nemělo být žádným překvapením.

Leon se rozhodl dát Jamesovi v přepočtu 22 000 korun, stejně jako další finanční prostředky, aby mohl se svým synem zůstat nějaký čas v hotelu. Tím to ale neskončilo. James byl přepaden vděčností, ale ještě netušil, že tímto dary nekončí. Leon zahájil kampaň pro Jamese a jeho syna, během které se vybralo za 15 hodin 330 000 korun. „Pro všechny na světě, kteří cítí, že se jejich život rozpadá, nevzdávejte se a nenechte se pohltit.“ vzkázal James, který je fyzickým důkazem toho, že pokud budete věřit, vesmír vám pomůže.

Co říkáte na tento příběh se smutným začátkem, ale šťastným koncem? Jste stejně optimističtí jako James i v těch nejtěžších chvílích? Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com