Žena si domů přinesla roztomilé štěně. Po čase ale začalo vykazovat vlastnosti, kterými se psi rozhodně nevyznačují

Nedávno obletěl svět příběh ženy, která si domů přinesla roztomilé malé štěně, když si uvědomila, že si domů ve skutečnosti pořídila lišku. Nyní se ale stala ještě šílenější událost, kdy rodina začala na svém pejskovi pozorovat nezvyklé vlastnosti, kterými se psi rozhodně nevyznačují, obzvláště jedná-li se o chůzi po dvou.

Všechno to začalo v roce 2016, když si Su Yun koupila tibetského mastiffa. Štěně mělo neuvěřitelnou chuť k jídlu – každý den spořádalo krabici ovoce a dva kýble nudlí. To ovšem nic nebylo oproti tomu, že 110kilový pes začal náhle chodit po dvou. V tu chvíli Yun začala pochybovat o tom, zdali si opravdu pořídila tibetského mastiffa, jehož váha se většinou pohybuje okolo 82 kg. „Čím více rostl, tím spíše vypadal jako medvěd a já se medvědů trochu bojím:“ přiznala Yun čínským médiím.

Když Yun oficiálně oznámila své obavy, úřady zjistily, že se skutečně nejedná o tibetského mastiffa a dokonce ani žádné jiné plemeno, byl to medvěd – ohrožený asijský černý medvěd. Rodina Yun předala divoké zvíře do záchranného centra, kde se nyní nachází živý a zdravý.

Co říkáte na tento bizarní příběh? Myslíte si, že je opravdu možné si nevšimnout, že si domů nesete medvěda? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com