Neskutečný projev psí rodičovské lásky a také strachu. Podívejte se, jak se zoufalá fenka snažila přivolat pomoc pro záchranu svého štěněte!

Organizace Anmail Aid Unlimited obdržela zprávu o zraněném štěněti na kraji silnice, jehož matka zoufale volala o pomoc. Fenka držela stráž u svého malého potomka a snažila se dovolat někoho, kdo by malé štěňátko mohl zachránit. Dobrovolníci ze zvířecí organizace byli na místě hned, jak to jen šlo.

Vzali štěně do náruče a jakmile vykřiklo bolestí, jeho matka začala naříkat. Psí otec byl celou situací také znepokojen a okamžitě přispěchal na místo, aby zkontroloval, co se děje. Zachránci jemně přenesli drobného tvorečka do svého auta a vzali jej do nemocnice.

Štěně mělo na ramenou dvě hluboká poranění, ale naštěstí to byl velmi statečný kluk a jediné, co potřeboval, aby opět nabral síly, bylo hodně odpočinku, jídlo a lásku. Zoufale se snažil chodit sám, ale to zatím nebylo možné.

Fenka se mu ze všech sil snažila pomoci, ale v tomto případě by to sama nikdy nesvedla. Zvíře potřebovalo odbornou lékařskou pomoc a té se mu naštěstí dostalo.

Podívejte se na níže uvedené video, kde ze záchrany štěněte a zoufalé psí rodičovské lásky můžete vidět více:

Jak se vám dnešní článek líbil? Nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com