Neslevujte ze svých hodnot. Při studiu na vysoké škole nejde jen o titul

Až budu mít titul, budu mít jistotu skvělého profesního růstu… Myšlenka, která se honí hlavou řadě budoucích vysokoškolských studentů. Je tomu ale opravdu tak? Opravdu je důležitý titul? V dnešní době už bohužel ne. Titul rozhodně není vším. Vzhledem k tomu, že je nabídka studia na vysoké škole opravdu rozmanitá a každoročně ukončuje vysokoškolské studium velké množství absolventů, nezáleží ani tak na titulu, ale na tom, v jakém oboru studujete a jaké znalosti si z něj odnášíte.

PEUNI vám dá víc

V praxi se bohužel stále více setkáváme s tím, že absolventi vysokých škol nedisponují dostatečnými praktickými znalostmi, které by byli schopni uplatnit v praxi. Teoretické znalosti však opravdu pro profesní sféru nestačí. Na to myslí i Peuni.cz, soukromá vysoká škola v Praze, jejímž specifikem je kromě široké nabídky studijních programů také osobitý přístup. Tato vysoká škola si totiž klade za cíl podat svým studentům problematiku tak, aby ji pochopili, porozuměli jí a uměli ji prakticky využít. Zakládá si také na respektu, a to napříč všemi úrovněmi – tedy jak ke studentům, tak i k vyučujícím. Studentům umožňuje učit se od těch nejlepších, a proto spolupracuje se špičkovými akademiky i odborníky z praxe, jež jim umožní naučit se i praktickou stránku věci.

Více než 20 oborů s více než 20 tisíci absolventů

Soukromá vysoká škola v Praze PEUNI vám umožní studovat v bakalářském, navazujícím magisterském nebo doktorském programu – celkem jich má ve své nabídce více než dvě desítky. Rozhodnout se můžete například pro studijní program Podnikání a management, Cestovní ruch a turismus, Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či Marketingová komunikace. V nabídce však najdete i speciální, ne tak běžné programy, jako je například Provoz a řízení letecké dopravy či specializace na bezpilotní systémy – drony. Jednotlivé programy můžete studovat v prezenční i kombinované formě a některé dokonce i v angličtině.

Peuni.cz je tak skvělou volbou, pokud chcete pojmout studium „jinak“ a chcete se učit od těch, kteří vám opravdu mají co předat. Nebojte se vyniknout a otevřít si cestu ke své vysněné kariéře tím, že zvolíte studium, které má smysl.