Netradiční přátelství, které opět vzbuzuje víru v lidstvo. Popelář přinesl této ženě dort ke 100. narozeninám

Video, na kterém muž nese bílo-růžový dort s číslem 100, se dotýká lidských srdcí po celém světě. Dort je určen Dorothy Ballardové, pro rodinu a přátele známou jako Mercy.

Na začátku bylo obyčejné “děkuji”

Ben Bird každý čtvrtek už 8 let vynáší popelnice u Mercyina domu a pokaždé spolu vedou krátký desetiminutový rozhovor, který utužuje jejich přátelství. Ben vypráví, jak jejich přátelství vůbec vzniklo. Stalo se to tehdy, kdy Mercy otevřela dveře a řekla pouhé “děkuji” a bylo to.

Dort ke 100. jubileu

Jednoho dne Ben slíbil, že pokud se Mercy dožije 100 let, překvapí ji narozeninovým dortem. Své slovo dodržel! Když přišel den Mercyiných 100. narozenin, objevil se Ben na příjezdové cestě s bílo-růžovým dortem a zpíval. 

Hit internetu

Od chvíle, kdy bylo video zveřejněno na internetu, stalo se naprostou senzací. Diváci se vyjádřili, že příběh tohoto přátelství obnovil jejich víru v lidstvo a Benovi a Mercy přejí ještě spoustu dalších let společně stráveného času.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud se vám zdál milý, stejně jako nám, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com