Nikdy není čas na změnu k lepšímu. Proměna posmutnělé ženy středního věku v sebevědomou krasavici, po které muži šílí

Jakmile začneme stárnout a přesáhneme hranici 40 let, naše tělo se začne měnit. To ale neznamená, že musíme vypadat špatně. Každý by se měl ve svém těle cítit dobře. Velkou součástí tohoto pocitu jsou také kvalitní a husté vlasy. Dnes se podíváme na příběh ženy ve středním věku, která se nechce vzdát skvělého vzhledu jen proto, že má již něco za sebou a její vlasy nevypadají tak, jak by chtěla. Díky novému účesu se chce cítit opět sebevědomě. Proto kontaktovala toho nejlepšího.

Muž, který dokáže s vlasy zázraky 

Pro velkou změnu ve vzhledu, nový účes a obnovené sebevědomí, neexistuje lepší muž, než Christohper Hopkins, alias The Makeover Guy. Christohper je velmi známý v kosmetickém průmyslu, protože se objevil v televizi a předvedl neuvěřitelné změny ve vzhledu před celým světem. Neexistuje proto nikdo lepší, kdo se mohl ujmout této ženy.

Známý stylista

Christopher je známý tím, že pomáhá starším ženám vypadat a cítit se mnohem lépe ve svém těle, ale je také velmi talentovaným zpěvákem. Popis na jeho webu popisuje jeho úspěchy nejlépe: „Od roku 1990 je Christohper uznáván za své dramatické televizní změny a sklízí ovace ve stoje s nejlepšími světovými orchestry.

Připravena na velkou změnu

Wendy si nechala narůst trochu delší vlasy pro zábavu, ale rozhodně je čas na změnu. Potřebuje nový účes, protože v tom stávajícím jsou její vlasy velmi slabé, splihlé a jemné. Je proto připravena na velkou změnu. Podle vlastních slov by chtěla účes, který by byl lichotivější. Současná délka je delší, na kterou je zvyklá a přestala jí po nějaké době vyhovovat. Nepřipadá si již krásná a chce to změnit.

Změna není jednoduchá

Pro Christophera, který se může rozhodnout, jak promění své klientky, rozhodně každá proměna není jednoduchá. S Wendy to má ovšem jednoduché, protože je přirozeně hezká a její vlasy jsou krásně šedé. Vypadají jen trochu unaveně. Z tohoto důvodu se rozhodl vlasy trochu zkrátit nad ramena a udělat příjemnou, jemnou ofinu, která krásně ohraničí její obličej. Výsledek vypadá jednoduše skvěle. Wendy se účes velmi líbil, ale v první chvíli se v něm necítila úplně dobře. To je zcela přirozené a musí si na něj zajisté zvyknout, ale její vlasy i její tvář najednou vypadá úplně jinak a celkově vypadá mnohem lépe. Christopher udělal skvělou práci.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Relieved.co