Odhalte temné stránky vaší osobnosti. Skrytá tajemství podle znamení zvěrokruhu

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste našli, kdybyste se pohrabali v něčí duši a hledali všechna její tajemství a temné stránky? Pokud vás toto o někom skutečně zajímá, pak čtěte dál. Astrologie vám dokáže dát odpovědi na všechny tyto otázky. Každé znamení zvěrokruhu má svá tajemství a stránky, o kterých by raději nikomu neříkalo.

Beran

Berani neví, jak hrát férově. Mají naučeno podvádět ve všem, co dělají. Nezáleží na tom, co dělají, vždy se snaží probojovat podváděním až k cíli. Přes drsný vzhled a rázné vystupování se v nich ukrývají citlivky. Berani tajně touží po přívalu lásky a pozornosti. Chtějí být neustále obklopeni svými nejbližšími, ale jsou příliš stydliví si to přiznat. Ukrývají své pocity a projevy lásky, dokud se necítí ve vztahu plně v bezpečí, protože se bojí, že by je ten druhý mohl zradit.

Býk

Býci jsou velice sebevědomí, co se jejich vzhledu týká, a věří, že vypadají lépe než ostatní. Postavte je do místnosti plné supermodelek a oni si stejně budou myslet, že tam jsou ti nejpohlednější. Mají problém s důvěrou. Nevěří ostatním lidem, a to většinou z toho důvodu, že s nimi prožili nějakou špatnou zkušenost v minulosti. Ale jakmile najde Býk partnera, se kterým chce strávit zbytek života, plně se mu odevzdá.

Blíženci

Co se týká vztahů, Blíženci se rychle začnou nudit a jsou schopni opustit svého partnera ze dne na den bez pádného důvodu. Navíc přinutí partnera cítit se, že on je ten, kdo je na vině. Například mu vyčtou, že málo komunikoval. I přesto, že jsou přátelští a extravagantní, nejsou to zrovna „otevřené knihy“. Naopak, málokdy ukazují lidem svou pravou tvář. Blíženci jsou extrémně obezřetní ve výběru svých blízkých přátel. Mají pouze pár opravdových přátel, u kterých vědí, že jim mohou věřit. Bojí se, když se příliš otevřou, ostatní by mohli využít jejich slabin proti nim.

Rak

Rak nemá rád své přátele, protože si myslí, že je lepší než oni. Přesto by se ale s nimi nikdy nepřestal vídat, i když o tom mluví. Nejspíš to Rakům přináší nějaké potěšení, když si na své přátelé stěžují a pomlouvají je, ale přesto je pořád ve svém životě chtějí. Jsou velice zranitelní jedinci. Aby se uchránili od zklamání a ublížení, ukrývají své city uvnitř sebe. Chtějí na venek působit, že je všechno v pořádku, že mají vše ve svém životě vyřešené a udělají pro to cokoliv.

Lev

Faktem je, že Lvi jsou ti nejžárlivější osoby. Žárlí skoro na všechny a všechno kolem sebe a stačí jim k tomu úplná maličkost. Lvi milují, když jsou středem pozornosti. Chtějí být vždy a za každou cenu králi večírku a nemají rádi, když se zrak okolí upírá k někomu jinému v místnosti.

Panna

Panny vám mohou dávat plno komplimentů, ale nemyslí je vážně. Přetvařují se a říkají falešné lichotky, jen aby vypadaly zdvořile, i když si ve skutečnosti myslí úplný opak. Příliš nad vším přemýšlejí. O všem uvažují coby kdyby, což jim může škodit a často si kvůli tomu vyvozují nepravdivé závěry.

Váhy

Svět vás vidí jako přátelské a přirozeně okouzlující lidi, ale jste chladnokrevní manipulátoři. I když příliš neprojevují své emoce, doufají, že ostatní lidé chápou, jak moc je děsí samota. Neustále musí být obklopeni svými přáteli a rodinou a potřebují jejich oporu.

Štír

Se Štíry si není radno zahrávat. Když jim ublížíte, i když nechtěně, nedají si pokoj, dokud nedosáhnou své odplaty. Mají hodně temných stránek, takže se dá těžko poukázat pouze na jednu. Když vidíte naštvaného Štíra, raději se od něj držte dál. Jsou to lidé plní tajemství. I přesto, že lehce odhalí to, co se odehrává ve vašem životě, vy o nich nebudete vědět vůbec nic.

Střelec

Většina ze Střelců už ve svém životě někoho okradla. Ne proto, že by to potřebovali, ale jen proto, aby zjistili, jaký je to pocit. Jsou to svobodní lidé, kteří potřebují volnost. Závazky jim dělají problémy. I když své partnery milují, jakmile se začne mluvit o vážnosti jejich vztahu, mají tendenci utíkat. Potřebují čas, aby si sami přišli na to, co chtějí.

Kozoroh

Odpusť a zapomeň – tím se Kozorozi rozhodně neřídí. Mají dobrou paměť a pamatují si všechny, kdo jim někdy ublížili. Buď jim nikdy neodpustí a trápí je celý život sarkastickými narážkami, nebo je jednoduše úplně vyřadí ze svého života. Vyhýbají se situacím, které by mohly poukázat na jejich slabiny. Snaží se před světem vypadat silně a bezchybně, a tak ukrývají vše, co by mohlo tenhle dokonalý pohled na ně pošpinit.

Vodnář

Jsou to lidé, kteří rádi flirtují s partnery svých přátel a tváří se, že to bylo jen nevinné škádlení. Vodnáři se necítí dobře a pohodlně ve větší skupině osob. Snaží se zapadnout, ale snadno se vyčlení z kolektivu.

Ryby

Vymýšlejí si nepravdivé historky, jen aby je ostatní litovali. Mají rádi, když je druzí utěšují. Ryby mají citlivé srdce zabalené uvnitř silné osobnosti. Trvá jim, než si někoho připustí k tělu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Themindsjournal.com