Panna nebo orel: Nevěsta a ženich náhle přerušili obřad, aby si před zraky svatebčanů hodili mincí

Dvojice byla vždy proslulá svými bláznivými nápady, ale i tak dokázala svou rodinu a blízké přátele překvapit, když se z nějakého důvodu rozhodla přerušit svatební obřad a hodila si mincí. O co přesně šlo?

Chtěli ukončit dlouhodobý spor

Darcy a Jeff se velmi milují, ale oba mají silnou povahu a často se spolu nedokážou dohodnout. Proto se ve chvíli své svatby rozhodli vyřešit jistý spor, a to otázku společného příjmení. Pro tuto příležitost si objednali speciální minci s jejich tvářemi a jmény na obou stranách.

Svatebčané čekali, co se bude dít

Když pár náhle požádal o přestávku během svatebního obřadu ve Wakulla Springs na Floridě, všichni si mysleli, že důvod bude nesmírně důležitý. Možná se jeden z nich rozmyslel a vstoupit do manželství je pro něj příliš vážný krok. Pár však chtěl jediné, rozlousknout dlouhodobý spor o společném příjmení.

Rozhodli se nechat to na osudu a už se o tom nikdy nebavit. Svatba je ten nejlepší čas to vyřešit. Jeff dodržel slovo, a jakmile se na minci objevila tvář jeho milované a jméno „Ward“, bez váhání se rozhodl po svatbě přijmout příjmení své manželky.

Od těchto dvou nic tradičního nečekejte

Není to první taková neobvyklá situace v životě těchto dvou. Hodí se zdůraznit, že to byla právě nevěsta Darcy, kdo před Jeffem poklekl jako první a žádal o ruku. Jejich příbuzní vědí, že od této dvojice mohou očekávat vše. U nich nic klasického a tradičního rozhodně nehledejte.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Metro.co.uk