Malý chlapec s andělským hlasem. Ztvárnění písně Amazing Grace vás zanechá s ústy dokořán. U jednoho videa určitě nezůstanete

Cormac je malý chlapec s velkým hlasem. Jeho video, kde interpretuje píseň Amazing Grace, se stalo naprostým hitem internetu. Jakmile jej zhlédnete, bude vám jasné proč. Cormac se pyšní doslova andělským hlasem, kterým posluchačům předává tucet emocí najednou. Od první vteřiny víte, že se tento chlapec může pyšnit výjimečným talentem.

Nezapomenutelné představení

Od prvních tónů můžete okamžitě říct, že vás čeká pohled na nezapomenutelné představení. Cormacův hlas je lehký a vzdušný, s téměř andělským tónem. Posluchači mají dojem, že se nacházejí v kostele nebo velkém sále. Jako doprovod k jeho hlasu můžete v pozadí slyšet klavír hrající jednoduché akordy. Klavír je slyšitelný, ale ne agresivní, takže Cormacův hlas stále slyšíte jasně v popředí.

Dokonalá souhra s klavírem

Na rozdíl od mnoha jiných zpěváků má Cormac téměř dokonalou dikci, každé slovo lze jasně rozpoznat. I když klavírní part postupuje a stává se propracovanějším, je snadné vychutnat si Cormacův hlas a rozumět tomu, co zpívá. Ve druhém verši se klavírní part mění z jednoduchých akordů na složitější. Po dohrání třetí sloky se píseň posune ještě dále, když přejde na vyšší tóninu.

U jednoho videa nezůstanete

Tóny jsou křišťálově čisté a ke konci písně se začnou ztišovat. Když píseň spěje ke konci, můžete na vidu vidět všechny Cormacovy účty na sociálních sítích uvedené na levé straně, což poskytuje vodítko pro nové fanoušky. Rozhodně stojí za to podívat se i na další jeho videa. S každou novou písní si tohoto chlapce oblíbíte víc a víc.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com