Nevěsta se rozhodla sdílet nepříjemný moment ze své svatby. Chce všechny před podobnými vtípky varovat

Nevěsta z Kentucky se rozhodla sdílet šokující video. Z toho, co se stalo na její svatbě, se uživatelé internetu chytají za hlavu. Můžete vidět ženicha, který má problémy s rovnováhou a také s řečí. Jak se ukázalo, „dobří“ přátelé mu ještě před obřadem dali něco do pití. Šokovaná nevěsta nenechala situaci bez komentáře.

Nevědomky požil drogy

Brandy z Richmondu v Kentucky se rozhodla, že na TikTok sdílet svého manžela Billyho, který sotva stojí na nohou poté, co mu jeho přátelé něco nalili do pití. Ženich nevědomky požil drogy. Neopatrnost hostů mohla vést ke skutečné tragédii.

Lék na ADHD

Muž byl celý rudý v obličeji a neovládal řeč ani rovnováhu. Provedené testy prokázaly, že byl pod vlivem Adderallu, drogy užívané při ADHD. „Chci sdílet náš příběh s manželem, kterému ‚přátelé‘ do pití hodili rozdrcený Adderall. Uvědomte si fatální následky, jaké taková malá legrace může mít. Srdce mu bilo na poplach, mozek pracoval mnohem rychleji, než dokázal mluvit,“ vysvětlila novopečená manželka.

@brandy_billy SHARING THIS VIDEO COULD HELP PREVENT THIS FROM HAPPENING TO YOUR DAUGHTER, MOTHER, SON, OR FRIEND! @NightCap #nightcappartner #coveryourdrink #savealife #prevention #brandybillywedding ♬ Love Me Like You Do – Elena Gray

Pot a sucho v ústech

Video má více než 6 milionů zhlédnutí. Uživatelé internetu byli tímto příběhem šokováni a sdíleli své vlastní zkušenosti. Sám Billy v komentáři přiznal, že se potil, byl zarudlý a sucho v ústech. Pár nakonec zjistil, kdo z hostů přidal Adderall do Billyho nápoje. Stojí za to vědět, že Adderall je lék používaný při ADHD. Někteří lidé ho berou, protože obsahuje amfetaminy. Míchání s alkoholem může být fatální.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Metro.co.uk