Zdravá trojčátka přišla na svět císářským řezem. Pocit štěstí a eufórie nedlouho poté vystřídal smutek z nečekané tragédie

Joey a Casi Rottovi se nemohli dočkat, až se narodí jejich trojčata. Byli už rodiči dvou dcer – Tenley a Chloe. Všichni byli nesmírně nadšení, že se jejich rodina výrazně rozroste. Rodiče byli hrdí na své dcery, které se chovaly zodpovědně a upřímně se těšily na své sourozence. Porodit trojčata však pro ženu není snadný úkol. Casi proto pár týdnů před plánovaným termínem porodu podstoupila císařský řez, aby se minimalizovaly komplikace. Ty však přesto přišly.

Jeden z nejkrásnějších okamžiků

Žena porodila ve 34. týdnu těhotenství. Chtěla se svými trojčaty vyfotit, ale nemohla přestat plakat štěstím. Byl to jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě celé rodiny. Po několika dnech lékaři dovolili Casi opustit nemocnici. Všechno vypadalo v pořádku a zdálo se, že by se mohla vrátit ke svým dvěma dcerám a manželovi.

Nečekané komplikace

Bohužel těsně před odchodem z nemocnice se ženě udělalo nevolno. Měla silné bolesti na hrudi, a tak se lékaři rozhodli udělat pár testů. Ukázalo se, že v jejích plicích se nachází velká krevní sraženina. Dostala léky a byla propuštěna domů. Trojčata zůstala v nemocnici. Casi se stihla s rodinou jen pozdravit, načež ucítila opět silnou bolest na hrudi. Joey okamžitě odvezl svou ženu do nemocnice.

Rodinu zasáhla tragédie Casi bohužel zemřela 10 dní po porodu. Příčinou smrti byla s největší pravděpodobností plicní embolie. Casi za sebou nechala 5 dětí – Chloe, Tenley, Asher, Levi a Piper. Joey se stále nemůže vyrovnat se smrtí své milované ženy. Ale nemůže si dovolit chvilky slabosti, protože se musí starat o své děti. Veřejnost nenechala jeho tíživá situace chladnou a zřídila sbírku na GoFundMe. Rodina získala téměř 169 000 dolarů, což je 3,5 miliónů korun. Přestože se Joey stal svobodným otcem, je si jistý, že Casi celou jejich rodinu hlídá z nebes. Úvodní obrázek: S vědomím Joey a Casi Rottovi, Zdroj: People.com

Rodinu zasáhla tragédie

Casi bohužel zemřela 10 dní po porodu. Příčinou smrti byla s největší pravděpodobností plicní embolie. Casi za sebou nechala 5 dětí – Chloe, Tenley, Asher, Levi a Piper. Joey se stále nemůže vyrovnat se smrtí své milované ženy. Ale nemůže si dovolit chvilky slabosti, protože se musí starat o své děti. Veřejnost nenechala jeho tíživá situace chladnou a zřídila sbírku na GoFundMe. Rodina získala téměř 169 000 dolarů, což je 3,5 miliónů korun. Přestože se Joey stal svobodným otcem, je si jistý, že Casi celou jejich rodinu hlídá z nebes.

Úvodní obrázek: S vědomím Joey a Casi Rotto, Zdroj: People.com