Patříte do úzké skupiny jedinců, která najde na obrázku maskovanou ženu? Pouze 3 % populace je úspěšné

Myslíte si, že jste vnímaví a váš zrak vás nemůže nikdy oklamat? Pokud se chcete ujistit, můžete si zkusit takový malý test. Tentokrát se nejedná o žádný obrázkový kvíz, ale o malování na tělo. Najdete na obrázku skrytou ženu?

Malování na tělo

Umělec Jörg Düsterwald je s oblibou maluje na nahá lidská těla. Tímto uměním se zabývá již 25 let. Kvalita jeho výtvorů je na tak špičkové úrovni, že dokáže člověka svým malováním skrýt do každého prostředí. Důkazem toho je fotografie, kde se nachází žena, jež na první pohled nelze vidět. Možná ani na druhý a další a další.

Podařilo se mu oklamat váš zrak?

Na fotografiích umělec ukryl nahé modelky s pomalovaným tělem. Podařilo se mu oklamat váš zrak, nebo ženy dokážete určit? Podívejte se pozorně a zaměřte se na každý detail. Co vám může na první pohled uniknout, na druhý již zachytíte.

Dokonalé maskování

Podzimní obrázek znázorňuje stará brána, zeď, stromy, listí a také nahou ženu. Ta však není na první pohled vidět. Její tělo je pomalované tak, aby dokonale zapadlo do prostředí. Vidíte ji? Pokud máte možnost si fotografii zvětšit, zkuste to. Díky tomu si modelky jistě všimnete. Popřípadě se můžete podívat na řešení. Zde je podzimní krajina s maskovanou ženou.

Úvodní obrázek: S vědomím Jörg Düsterwald, Zdroj: Dailymail.co.uk