Nevěsta se rozhodla, že každá z družiček musí nést v náruči jedno štěňátko. Chtěla snad mít roztomilé a krásné svatební fotografie? Ne, důvod má mnohem hlubší smysl!

Jste-li milovníky psů a čeká vás velký svatební den, dá se očekávat, že tato přátelská zvířata budou součástí vašeho velkého dne. Ovšem tato nevěsta zašla ještě o krok dále, aby pro ni zvláštní okamžiky byly ještě o něco více zajímavější. Zpočátku plánovala Samantha do obřadu zahrnout své tři vlastní psy, ale brzy ji napadlo něco lepšího. Prohlédla si na internetu stránky s nejrůznějšími fotografiemi družiček, které drží v ruce štěňátka a v tu chvíli věděla, že tento trend promění v realitu.

Kontaktovala místní psí útulky, aby se pokusila nalézt některá štěňátka, která by mohla být součástí její svatby. A měla štěstí! Jeden z útulků ubytovával několik opuštěných pejsků v důsledku hurikánu Harvey. Ale čekal ji ještě další úkol. Předat informace svým družičkám. Možná si říkáte, že přesvědčit někoho, aby nesl v ruce roztomilé štěňátko, nemůže být vůbec žádný problém, ale je třeba přemýšlet více do hloubky. Co když budou během obřadu štěkat? Nebo hůř, nejsou ještě naučení na venčení, což by mohlo znamenat katastrofu pro krásné šaty.

Naštěstí je dostala roztomilost všech štěňátek a souhlasily. A dobře udělaly, protože svatební fotografie patří k těm nejrozkošnějším, jaké jste kdy viděli. Ovšem, záměr byl mnohem větší než jen získat hezké fotografie do svatebního alba, Samantha doufala, že tento den povzbudí svatebčany, aby si některé ze psů, jež po hurikánu nalezli svůj nový domov v útulcích, adoptovali. Tím, že se její příběh stal hitem internetu, byla šance ještě větší.

Samanthina svatba byla nejdůležitějším dnem jejího života, stejně jako pro většinu lidí, ale jí se k tomu podařilo udělat něco dobrého, co má smysl, protože upozornila všechny hosty a spoustu dalších jiných lidí na psy v nouzi. To, že se její svatby zúčastnila ta nejroztomilejší štěňátka a má díky nim nádherné fotografie, už je jen bonus.

Jak se vám Samanthin nápad líbil? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: happiest.net