Nevíte, co se starými dveřmi? Vyrobte si z nich zahradní přístřešek nebo organizér šperků

Možná si řeknete, že recyklovat nebo pokusit se nevyhazovat staré dveře a znovu je použít, už je trochu moc, ale věřte, že i to se dá. Pokud nevíte, co se starými dveřmi, ukážeme vám, že není třeba odvážet je na sběrný dvůr, ale rozšířit jejich užitečnost, ať už se jedná o funkčnost nebo estetiku. Nechte se inspirovat nápady z celého světa!

Postavte si zahradní přístřešek

Zavřete oči a představte si několik starých dveří poskládaných k sobě do pravidelného čtverce nebo obdélníku. Fantazii se meze nekladou, každé dveře mohou být jiné. Je to na vás, ale v podstatě celý zahradní přístřešek si můžete postavit ze starých dveří.

Proměňte staré dveře v nový kuchyňský stůl

Pokud máte alespoň nějaké truhlářské dovednosti nebo víte o někom z vašeho okolí, kdo by vám pomohl, můžete si vytvořit kostru stolu a jako jídelní desku přidat staré dveře.

Postavte si knihovnu

Jednoduchý projekt, který spočívá v zavěšení polic po celé délce dveří. Můžete také odstranit vložky dveří, řekněme, pokud jste měli dveře s obdélníkovými skly, připojit k nim dřevěná prkna a vytvořit tak poličky na knihy nebo dekorace.

Postavte si lavičku

Stylová lavička na zahradě nebo před domem vyrobená ze starých dveří? Vsadíme se, že budete v sousedství jediní, kdo bude mít tento unikát.

Organizér šperků

Přidejte na dveře háčky a použijte je jako organizér šperků. Zvolit můžete kovové háčky nebo samolepicí a nabarvit si je dle vlastního vkusu.

Co říkáte na dnešní tipy pro kutily? Máte i vy nějaký nápad, co se dá dělat se starými dveřmi? Podělte se s námi o své názory v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: homehacks.co