Nevyužitý potenciál koupací čepice. Bude vám velkým pomocníkem v každodenním životě

Vždy je zajímavé hledat nové způsoby využití věcí, které slouží k jednomu primárnímu účelu. Například taková běžná koupací čepice je velice užitečným předmětem, kterého by bylo škoda nosit pouze do sprchy nebo bazénu. Ve skutečnosti má celou řádu využití.

Ochrana před deštěm

Když necháváte své kolo zaparkované venku, navlékněte čepici na sedačku, abyste ji ochránili před případným deštěm a jinými nečistotami. Stejně tak můžete koupací čepici využít na zakrytí elektroniky, například kamery, když se spustí déšť.

Obal na tablet či telefon

Spousta lidí při vaření čte recepty ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Ale znáte to, většinou máme opatlané ruce od koření a neustále si je musíme umývat, abychom si mohli na telefonu přečíst další postup. Vložte jej do igelitové koupací čepice a už se nemusíte bát špinavého displeje.

Víčko na misku s potravinami

Zbytky od oběda můžete vložit do misky a přetáhnout přes ní igelitovou koupací čepici, aby neokorávaly. Stejným způsobem ji můžete využít například i u melounu. 

Mini skleník pro vaše rostliny

V plastové misce s hlínou zasaďte sazeničky a přetáhněte přes ni koupací čepici. Vytvoříte tak malý, jednoduchý skleník.

Obal na boty

Balíte se na cesty nebo z dovolené domů a nechcete si zašpinit oblečení od podrážek od bot? Nemáte-li zrovna po ruce sáček, vezměte igelitovou koupací čepici a zabalte je do ní. Věříme, že v každém hotelovém pokoji se jedna najde.

Obrázky: Cpykami