Novomanželé dostali záhadný svatební dar, který otevřeli až po 10 letech. Jeho obsah na ně měl větší dopad, než si dokázali představit

Pro většinu lidí je velmi těžké najít dokonalý svatební dar pro naše přátele nebo rodinu. Mnoho hostů sice využívá registr dárků, ale mnoho z nich chce dát novomanželům něco jedinečného, nezapomenutelného a přímo od srdce. Díky tomu si budou novomanželé pamatovat dárek po mnoho let a přinese jim spoustu zábavy a potěšení. Dnes se podíváme na jeden pár, který právě takový dárek dostal, a na jeho otevření čekal téměř 10 let.

Speciální dar

Mohli byste si myslet, že Kathy a Brandon dárek od tety neotevřeli, protože na něj jednoduše zapomněli. To ale není vůbec pravda. Věděli přesně, kde se nachází, ale chtěli počkat na správnou chvíli. Zní to sice dost divně, čekat na otevření svatebního daru téměř 10 let, ale jim to přišlo správné. Na dárku byly napsané pokyny, kdy mají dárek otevřít. Kdyby to udělali jindy, nedával by příliš smysl. A proto pár čekal a čekal.

Dokonalé manželství?

Pokyny na krabici uváděly, že mají čekat do první hádky. Neměli čekat deset let, než ho otevřou. I pro nejsilnější a nejúžasnější páry na světě je velmi těžké (prakticky nemožné), aby spolu souhlasili ve všem po dobu celé dekády. A Brandon s Kathy rozhodně netvrdí, že je jejich vztah naprosto dokonalý a shodnou se na každé maličkosti. To ani není možné (v žádném manželství), protože oba v páru nejsou stejní a nemají totožné názory na všechno.

Neuvěřitelná trpělivost

Nikdo z rodiny nemohl uvěřit, že ani po dvou letech pár dárek neotevřel. Oni se ovšem nevzdávali a nechali ho uzavřený. Kathy sama přiznala, že jsou oba s manželem soutěživí a milují výzvy. Když se ujistili, že uvnitř není jídlo a věci, které by se mohli zkazit, rozhodli se dál vyčkávat. Roky plynuly dál. Manželé založili rodinu a měli dvě děti. Život jim dával k vyřešení nejrůznější výzvy, ale stále se drželi svého cíle.

Náhlé přehodnocení situace

Jednoho dne seděli Kathy a Brandon na terase a přemýšleli o současnosti i minulosti. V tu chvíli jim to došlo – deset let bylo dost dlouho. Brandon měl skvělý nápad: proč neotevřít dar ne jako řešení neshody, ale jako oslavu jejich zdravého manželství? Když se dostali ve svém vztahu tak daleko, nepotřebují nějakou krabici, která by je zachránila. Zvládnou to totiž i bez ní. Konečně tedy přišel moment, kdy se rozhodli otevřít tajemný dar, který měli po dlouhá léta pečlivě uložený ve svém domě. Konečně cítili, že přišel ten správný čas.

Co na ně čekalo téměř dekádu od jejich velkého dnu?

Kathy a Brandon se rozhodli otevřít tajemný dárek. Přizvali k tomu své děti a přinesli krabici ze skříně. Zhluboka se nadechli a začali rozbalovat. „Mysleli jsme si, že tam bude dlouhý, upřímný dopis o bojích, kterými Alison a Bill (strýc) čelili,“ řekla poté Kathy. Když ovšem zvedli víko krabice, rozhostil se na tvářích Kathy a Brandona nečekaný zmatek. Našli tam totiž zvláštní sbírku drobných předmětů, peněz a papíru.

Co to je?

Když otevřeli dárek, našli tam menší krabici, která obsahovala předměty jako toaletní potřeby, krém a ručníky. Vedle toho byly dvě sklenice na víno a skleněná váza na květiny. Ve spodní části daru se nacházeli další dva balíčky s bankovkami a připojenými vzkazy, co mají s daným obnosem udělat. Peníze přitom byly ve dvou balíčkách, jeden pro každého z manželů. Brandon a Kathy byli z předmětů zmatení, což není nic překvapivého. Ručně psaný postup jim ale nabídl nápovědu, co mají dělat.

Recept na překonání těžkých chvil

Na balíčku peněz pro Kathy stálo: „Jdi si pro pizzu, krevety nebo něco, co máš ráda. Připravte si koupel.“ Na dopisu adresovaném jejímu manželovi stálo: „Jdi pro květiny a láhev vína.“ Velká část jejich rodiny si myslela, že půjde o něco podobného. Tento recept je na záchranu těžkých chvil a možná celého manželství. Jednalo se o dokonalý dar pro novomanžele, pro které mohou být i malé neshody velkým problémem. Díky tomuto návodu se snadno a rychle uvolní, vymyslí kompromis a užijí si dlouholeté a šťastné manželství.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Hashtagchatter