Muž se vydal hledat ztraceného psa. Když ho spatřil, tak nebyl sám

Pes Bo miluje svou rodinu a díky své povaze si získá srdce každého, s kým se setká. Je plný energie a jeho láska k dobrodružství ho vždy zavede na zajímavá místa. Ovšem svým nedávným výletem si získal lásku celého internetu.

Jednoho dne zmizel

Krásný černý labrador Bo nedávno nepozorovaně vyklouzl uprostřed noci ze svého domu v Kansasu a samozřejmě, jak je u něj zvykem, nenechal za sebou ani žádný vzkaz. Když se tedy jeho rodina druhý den probudila, dělala si velké starosti, kam zmizel jejich chlupatý člen rodiny. Všichni jej hledali po domě i okolí, ale nikde žádná stopa. Kyle Kriek, Boův majitel, ovšem zjistil, že v nedalekém poli byl spatřen pes odpovídající Boovu popisu. Naskočil tedy do auta a vyrazil na místo.

Bo nebyl sám

„Je to jedna z historek, kterou vyprávíte na rodinných setkání a svým přátelům, ale nikdo vám nechce věřit, že se příběh skutečně stal,“ směje se Kyle. Uprostřed pole doprovázeli Boa dva noví přátelé. Očividně je nabral cestou uprostřed noci a rozhodl se je vzít na malé dobrodružství. Byl to pes a koza, kteří dostali jméno Ozzy a Libby. Žijí u Krierových sousedů Chrise a Shawmy Huggansových. Do teď ale nikdo netuší, zdali byl iniciátorem Bo nebo Libby s Ozzym. Tak jako tak tito tři mušketýři připravili svým majitelům pořádné překvapení. S Boem se prostě nikdy nenudíte.

Jako důkaz, že se tito tři netradiční přátelé dali skutečně dohromady, slouží níže uvedené video:

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net