Rychlý a jednoduchý psychologický test. Odhalte během chvilky, co vám v životě nejvíc chybí

Možná si myslíte, že nějaký optický test nemůže odhalit, co se skrývá ve vaší duši a trápí vás. Opak je ovšem pravdou. Vaše podvědomí přesně ví, co potřebujete, a bude podle toho na obrázek motýla reagovat. Dnešní test vám odhalí jednu ze dvou věcí, které v životě v současnosti potřebujete nejvíce a toužíte po ní. Jste připraveni zjistit, co ve svém životě postrádáte?

Obličej nebo motýl? Co vám chybí nejvíce?

Podívejte se na jedinečný obrázek. Je velmi jednoduchý a vidět v něm můžete jednu ze dvou věcí: obličej nebo motýla. Co vidíte jako první? Nenechte se vést rozumem, ale poslouchejte naplno své instinkty. Viděli jste před sebou v první chvíli motýla nebo dvě tváře, které se na sebe dívají? Tento test má za úkol zjistit, co postrádá vaše vnitřní já. Sociální sítě, stresující novinky ve zprávách, sociální život i každodenní závazky z nás dělají velmi citlivé bytosti, ale často nevíme, co se děje uvnitř nás samotných.

Co nám chybí po pandemii?

Minulý rok byl náročný pro každého z nás. Často jste proto mohli jen sedět smutní a skleslí, aniž byste přesně věděli proč se to děje. Vaše vědomí se snaží, abyste byli funkční a pozitivní, ale podvědomí si velmi dobře uvědomuje, že něco není v pořádku a něco vám jednoduše chybí. U každého to bude něco jiného a uvědomit si to není často vůbec snadné. Proto vám nabízíme test, který to velmi rychle odhalí. Navíc u toho zažijete trochu zábavy a odpoutáte se na chvíli od běžných problémů a závazků.

Viděli jste motýla?

Pokud jste na obrázku viděli jako prvního motýla, nejvíce vám nyní chybí svoboda. Většinou to znamená, že se zoufale chcete pohybovat v přirozeném prostředí a nenechávat se ničím spoutat. Vaše potřeba svobody je naprosto pochopitelná, protože jsme všichni byli uzavřeni v našich domovech po velmi dlouhou dobu. Vzhledem k současné situaci se takto může cítit obrovské množství lidí. Zejména během léta můžete považovat svůj domov za krásnou klec a možná se dokonce neustále díváte z okna a přemýšlíte nad možnými cestami, výlety a procházkami.

To, co v takové době potřebujete nejvíce, je dovolená. Ne každý si ji může dovolit a v současnosti to není tak jednoduché jako dřív. Nemůžete-li na dovolenou, vyrážejte pravidelně na toulky po okolí a objevte všechny kouty, které možná neznáte a nikdy jste tam nebyli, i když v daném městě nebo vesnici žijete již řadu let. Vždy můžete najít něco nového.

Viděli jste dvě lidské tváře?

V tomto případě vám zoufale chybí lidský kontakt. Není těžké si představit, že tyto lidské tváře představují kontakt, který sami nemáte. Dnešní doba je velmi rychlá a ani se svými blízkými se příliš nevidíme. Díky pandemii jsme nepotkávali ani své přátele, a proto nám nyní chybí konfrontace s někým jiným. Řešení této situace je přitom velmi jednoduché. Domluvte se s kamarády a zajděte si na kávu, pivo nebo do kina. Anebo se jen sejděte na zahradě nebo u někoho doma a popovídejte si. Zavolejte členům rodiny, které jste dlouho neviděli apod.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Chedonna.it