Muž tisíce zvuků. Bývalý herec v talentové soutěži všechny ohromil epickým vokálním vystoupením

Nikdy není pozdě jít si za svými sny. Michael Winslow nám to všem dokazuje, když se vrátil do centra pozornosti prostřednictvím talentové soutěže America’s Got Talent. Michaela můžete znát především z rolí v Policejní akademii, Gremlins nebo Spaceballs. Muž tisíce zvuků. Co ale pravděpodobně nevíte, proč byl tak dlouho mimo televizní obrazovky.

Fascinace zvuky už od dětství

Michaelova fascinace vydáváním zvuků začala už v dětství. Rád hledal způsoby, jak vytvářet nové zvuky, dokonce i ve chvílích, kdy mu tato touha mohla způsobovat potíže. Stejná vášeň mu dodala odvahu stopovat do Los Angeles ihned po střední škole.

Tvrdý zásah osudu

Pokračoval ve své snaze stát se známou osobností a kulturní ikonou, kterou si každý zapamatuje. A tak získal titul “Muž 10 000 zvukových efektů”, ovšem jeho priority se změnily v roce 1993, kdy zemřela jeho manželka Belinda Church. Michael nadále vystupoval jako stand-up komik a zabýval se menšími projekty, jako jsou reklamy a hostování, ale už nedělal svou práci jako dřív, pro kterou byl veřejně známý.

Nyní se vrací zpět

Když jsou nyní jeho děti dospělé, Michaelova láska k tomu, co umí nejlépe, mu dodala potřebnou odvahu, aby se opět vrátil do centra pozornosti. “Po výchově svých dvou dětí jsem v jiné fázi života. Myslím, že je čas vrátit se na America’s Got Talent.  Je to místo, kde mohu světu ukázat, že stále mám co nabídnout, stále je tu prostor pro trochu víc,” vypráví Michael. Když na jevišti soutěže propojil stand-up vystoupení se svým jedinečným vokálním talentem, porotci i publikum byly jeho výstupem ohromeni.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com