O dva týdny uspíšíla porod, aby umírající manžel stihl poznat dcerku. Den poté navždy odešel

Den, kdy dítě přijde na svět, je obvykle jedním z nejšťastnějších dnů v životě obou rodičů. Když však Diana porodila dceru Savannah, střídaly se u ní pocity radosti a smutku. Pro rodinu Auglerových bylo srdcervoucí, když jim lékaři řekli, že otec od rodiny, Mark, nebude žít dlouho. Zpráva byla zničující.

Léčba byla pro tělo příliš náročná

Mark právě po několika chemoterapiích porazil rakovinu a lékaři jeho situaci viděli velmi optimisticky. Ovšem léčba vedla k velkým komplikacím a byla velmi náročná pro Markovy plíce. Po dalších vyšetřeních lékaři bohužel určili, že mu zbývá už jen týden života. Poté manželka Diana učinila nejstatečnější rozhodnutí svého života.

 

Měl možnost setkat se s dcerou

Rozhodla se porodit o dva týdny dříve, aby se Mark mohl setkat se svou dlouho očekávanou dcerou. Během porodu směli manželé ležet vedle sebe na oddělených nemocničních lůžkách. Když dítě přišlo na svět, Mark jej držel jako první.

Celých 45 minut ležela malá Savannah v otcově náručí. Rodina po celou dobu plakala. Další den se Markovi podařilo udržet ji sotva minutu, než skončil v kómatu. Po 48 hodinách pokojně usnul a zanechal po sobě pět dětí a manželku. Celá rodina byla ve velkém zármutku, že ztratila svého milovaného otce a manžela, ale malou útěchou pro ně bylo, že malé Savannah bylo dovoleno setkat se s otcem, než zemřel.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: dailymail.co.uk