O pár centimetrů v pase méně během chvilky a bez diety? Tyto efektivní triky s oblečením vám to umožní!

Ženy s jakýmkoliv typem postavy jsou krásné a atraktivní, ale musí vědět, jak zdůraznit své silné stránky a skrýt nedostatky. Vhodné oblečení vám může pomoci skrýt pár kilo navíc, a to během chvíle a bez drastických diet. Stačí dodržovat následující pravidla.

Nebojte se černého a tmavého oblečení

Lidé se obvykle bojí černých a tmavých kousků oblečení, protože si myslí, že budou vypadat jako šedé myšky. Ale již dlouho je známo, že černá zeštíhluje a vytváří postavu mnohem atraktivnější. Během pár vteřin odstraní v pase pár centimetrů navíc a vyčnívající bříško. Pokud nejste fanouškem černé, zvolte jiné barvy, ale v tmavém odstínu, výběr je nekonečný a výsledek závisí pouze na vaší představivosti a citu pro styl.

Vybírejte vhodné spodní prádlo

Snaha stáhnout vyčnívající části těla co nejvíce může být někdy velmi na škodu, jelikož se pokožka silně vytlačí na místech, kde se vyskytuje lem spodního prádla. Navíc působí dojmem, že je menší velikosti, než by mělo být. Nejlepší volbou je lněné prádlo padnoucí do vaší velikosti i postavy. Díky tomu vám bude pohodlně sedět jakýkoliv kus oblečení ve vašem šatníku.

Věnujte pozornost šatům s vůní

Pokud nevíte, o jaký styl se jedná, v podstatě lze říct, že šaty s vůní připomínají zavazovací župany. Tento typ dokonale zdůrazní vaši postavu, která bude vypadat žensky a lehce. Navíc, velikým bonusem je, že elegantně skryjí bříško. Můžete je obléct pro každou příležitost, jen si dejte pozor na výrazné ozdoby a uzle v oblasti pasu. Takové rozhodnutí by vám mohlo spíše uškodit.

Kupujte si oblečení vaší velikosti

Ano, volné oděvy snadno skryjí chyby, ale obecně platí, že v oblečení o několik čísel větším budete i vy vypadat mnohem větší. Tvar postavy a křivky zcela zmizí a vy budete působit jako v pytli. Nemusíte nosit těsné věci, oblečení může být volnější, ale vždy by mělo odpovídat vaší velikosti.

Přidejte blejzry a kardigany do vašeho šatníku

Blejry a kardigany jsou nepostradatelnými prvky šatníku, ať už jsou jakéhokoliv typu. Tyto kousky dokonale zakrývají nedostatky a zároveň vytvářejí velmi ženský a elegantní obraz.

Rozlučte se s „bokovkami“

Pokud je vaše problematická část především oblast břicha a boků, pak určitě zvolte džíny do pasu nebo i nad. Takové kalhoty nedovolí vašemu břichu vyčnívat a povedou tak k estetičtějšímu i pohodlnějšímu vzhledu. Vaše nohy navíc budou vypadat delší a odkloníte tak pozornost od vašich boků.

Zkuste kabáty na míru s rovným střihem

Příliš specifické styly kabátů mohou zničit vzhled i té nejdokonalejší postavy. Ale kabáty s klasickým rovným střihem úspěšně prodlouží siluetu, takže budete vypadat štíhlejší a vyšší.

Dejte přednost jedné barvě

Výhoda jedné barvy je především v tom, že neusekne tvar těla tam, kde se dvě barvy potkávají. Naopak, vizuálně tvoří z horní a spodní části jeden celek, který opticky protáhne postavu. Chcete-li se vyhnout monotónnosti, zvolte vhodné doplňky, který celkový vzhled oživí.

Najděte si sukni s vysokým pasem

Ideální typ sukně pro ženy s typem postavy „hruška“ nebo „přesýpací hodiny“. Takové sukně kladou důraz na pas a skrývají problematické partie.

zdroj: www.adme.ru