Čtyřnásobná maminka je senzací internetu. Má tak abnormálně obrovské břicho, že i lékařům je to záhadou

Renae je již čtyřnásobnou maminkou, ale až nyní se skutečně proslavila. Na internetu její videa zhlédlo více než 5 miliónů uživatelů. Důvod? Je opět těhotná a velikost jejího břicha působí, že čeká minimálně trojčata. Ale skutečně je uvnitř pouze jedna holčička, na kterou se Renae moc těší.

Věří, že netrpí žádnou nemocí

Navzdory komentářům některých lidí a varováním i některých lékařů je Renae přesvědčena, že netrpí žádným zdravotním problémem, jako je například abnormálně vysoká hladina plodové vody nebo těhotenská cukrovka. „Není to tak dávno, co jsem byla na ultrazvuku, hladina plodové vody je v normě,“ uvádí Renae.

@mommy1987003 Heading to my #37weekpregnant check up. Hope everyone has a great day!! I get to meet my #rainbowbaby boy in 16 days!! Love my #bigbump🥰🤰🏼🌈 ♬ original sound – Simply_Sand

Přibrala pouze 8 kg

Maminka, která se proslavila na sociálních sítích svými videi, také dodala, že její bříško může vypadat větší než normálně, protože je celkem nízko. Přitom v těhotenství zatím přibrala pouze 8 kg. I když jí spousta uživatelů internetu nevěří, že čeká pouze jedno dítě, Renae je stále ujišťuje v tom, že v břiše má skutečně jen jednu holčičku, na kterou se už moc těší.

@mommy1987003 #37weekspregnant 16 days till I get to meet my #rainbowbaby boy!! Gonna miss my #bigbump ♬ yOu SeEM sUS – S A R A H

Každé těhotenství je jiné

Renae, která už má za sebou 4 těhotenství, dodává, že každé těhotenství je úplně jiné. Věří doktorům, ke kterým chodí na pravidelné prohlídky a kteří ji ujišťují, že je naprosto v pořádku. Nemilé komentáře u svých videí se snaží ignorovat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.ie