Od těchto znamení zvěrokruhu neočekávejte dodržení slibu. Závazky jsou jim ukradené

Zatímco existují lidé, kteří se vyznačují mimořádnou loajalitou, jiní nejsou příliš nakloněni plnit své sliby. I když se následující znamení zvěrokruhu vyznačují spoustou kladných vlastností, loajálnost mezi nimi zrovna není. Mají tendenci na své slovo zapomínat a většinou se nedostanou k samotnému činu. Chodí pozdě na schůzky, vše odkládají na poslední chvíli a dostávají se tak často do konfliktů.

Blíženci

Blíženci se chtějí okolí hlavně zalíbit, proto často dávají sliby, které ale nejsou schopní dodržet. Rychle zapomínají, postrádají disciplínu a své závazky si neplní. Vyhýbají se pravidlům. Ovšem na druhou stranu udělají cokoli, aby vám všechno vynahradili.

 

Ryby

Ryby mají často tendenci otálet a vyhýbat se úkolům, které jsou jim nepříjemné. Někdy ovšem slibují, aniž by si uvědomovaly velikost svých závazků. Proto lidem kolem sebe často přinesou zklamání.

Rak

Stejně jako u Blíženců, i u Raka je nálada jako na horské dráze. Je-li šťastný, slibuje zázraky, když je jeho morálka na půl žerdi, zdráhá se dodržet své slovo. Pod tlakem může být toto znamení obzvláště ostré.

Váhy

Přestože jsou Váhy známé svou diplomacií, mají i své chyby. Patří mezi méně spolehlivá znamení zvěrokruhu. Často dávají plané sliby, někdy k tomu dokážou přemluvit i svého partnera.

Štír

Zvláště tajemné znamení, které kvůli své proměnlivé povaze má tendenci nedodržovat své závazky a povinnosti. Je velice nerozhodný a často se vyskytuje uprostřed konfliktu kvůli svým potížím přeměnit slova v činy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mindbodygreen.com