Odhalte svou skrytou psychickou sílu podle znamení zvěrokruhu

Možnosti lidské psychicky leží daleko za hranicí pouhých kognitivních schopností, jaké jsou známy současné vědě. Ve skutečnosti byla už mnohokrát prokázána existence dalších psychických možností, jako je intuice, tedy schopnost předvídání různě daleké budoucnosti atd. Tyto schopnosti nejsou záležitostí jen několika vyvolených jedinců. Ve skutečnosti je máme všichni. Záleží jen na tom, do jaké míry své schopnosti dovolíme projevit se a kolik úsilí vynaložíme na její procvičení. A také na tom, ve kterém znamení zvěrokruhu jsme se narodili.

Beran

Máte vrozenou instinktivní schopnost být ve správný čas na správném místě. Většina vašich přátelství, vztahů a příležitostí vznikla právě díky této dovednosti. Není to tedy pouhé štěstí, jak jste si možná mysleli.

Býk

Dokážete intuitivně vycítit osobní hranice lidí, které byste neměli překračovat, a to ani u těch, kteří si svých vlastních hranic sami nejsou vědomi. Zároveň umíte vycítit, kdy se ostatní lidé pokoušejí narušit hranice vaše. Snáze se tak chráníte před zlými úmysly jiných.

Blíženci

Vaše skrytá síla leží ve slovech a v zacházení s nimi. Ať už je to cesta ze složité situace či sjednání úžasných obchodních a jiných příležitostí, vaše jazykové schopnosti jsou na špičkové úrovni.

Rak

Disponujete schopností instinktivně vycítit budoucnost. To se projevuje jako jakási emocionální a fyzická citlivost. Zkrátka umíte číst lidi a situace tak dobře, že jste schopni předpovědět, co se bude dít dál.

Lev

Vaší doménou je načasování. Přesně víte, kdy klást konkrétní otázky a také – a to je neméně důležité – kdy je neklást. Máte jasný přehled o tom, kdy je načase odejít ze škodlivé situace či z patologického vztahu.

Panna

Umíte identifikovat příležitosti i hrozby v situacích kolem sebe. Ať už jde o práci nebo vztah, umíte vycítit informace o zúčastněných lidech a určit, zda směřují směrem, který hodláte udržovat.

Váhy

Lidé jsou pro vás jako otevřená kniha a jejich skryté motivy vám neuniknou. Víte, co kdo řekne ještě dlouho předtím, než otevře ústa. Naopak ale neumíte tak dobře číst sebe sama a těžko dokážete nahlédnout, co chcete.

Štír

Jste mistr ve vyjadřování a vnímání intimity beze slov. Někdy máte pocit, že slova jsou jen překážka. Umíte i vycítit nedostatek intimity, i když se vás partner snaží přesvědčit o opaku.

Střelec

Jste rozený optimista a umíte vycítit na světě to dobré. To se vám vyplácí zejména v obchodním styku, kdy víte, jaká rizika podstoupit, protože vše změní k lepšímu.

Kozoroh

Zvládnete rozpoznat, kdy je čas udělat radikální změnu. Umíte vycítit bod stagnace a chápete, že jen drastická změna je klíčem k posunu k lepšímu.

Vodnář

Umíte číst myšlenky. Občas však tuto moc používáte k manipulaci s ostatními. Ovšem díky tomu umíte skvěle obdarovávat, protože přesně víte, co lidé v daném okamžiku chtějí.

Ryby

Vidíte celkový obraz z ptačí perspektivy, což vám umožňuje zhodnotit jakoukoliv situaci. Díky tomu umíte zachovat adekvátní chování v různých situacích a nemáte tendenci reagovat přehnaně.

Obrázky: Freepik