Roční období vašeho narození prozradí mnohé o vaší osobnosti

Každé roční období je velmi charakteristické typickými přírodními procesy, které v dané době probíhají. Stejně jako znamení zvěrokruhu, i roční doba vašeho narození pak ovlivňuje ráz vaší osobnosti. Je přirozené, že budete inklinovat k určitým věcem v souvislosti s ročním období, kdy jste se narodili. Které to tedy jsou?

Zima

Zimní děti, které se narodily v období od poloviny listopadu do konce února, bývají velmi pracovité. Na druhou stranu tito jedinci sami k sobě bývají často velmi kritičtí. Zimní děti mají od sebe velká očekávání, a když jich nedosáhnou, mohou se propadnout do depresí. Ať tak či tak, jakožto zimní dítě jste svědomitý dříč a rádi si své sny plníte důsledně. Každá malá překážka se pak může jevit jako konec světa. To, co je pro některé jedince jen malou frustrací, může být pro zrozence zimy obrovsky skličující mrzutost.

Jaro

Jaro je veselé období, kdy se příroda probouzí a všechno kvete. Pakliže jste se narodili do tohoto ročního období, tedy zhruba v rozmezí od začátku března až do konce května, máte nejspíš obecně slunečné dispozice a pozitivní náhled na život. Narození do jarního slunce vám dodalo dobrodružného duha a jasnou mysl. Máte sklon být nejveselejší osobou v místnosti a lidé vás často vyhledávají pro inspiraci a povzbuzení. Své přátele a rodinu vždy podporujete a oni jsou pak na oplátku velmi rádi, že vás mají. Máte totiž schopnost rozjasnit jim den. Jen jediná věc vás může dostat ke dnu: když vás něco emocionálně velmi rozruší, třeba jako boj s blízkým přítelem.

Léto

Děti narozené v období od začátku června do konce srpna bývají těmi nejlaskavějšími lidmi, se kterými se máte možnost během svého života setkat. Narození v nejteplejším obdobím roku jim dodává mimořádně vřelou duši. Tito lidé jsou milující a starostliví a nemohou vystát, aby viděli někoho trpět.

Podzim

Období mezi začátkem září a polovinou listopadu náleží zlatému i temnému podzimu. Lidé zrození v této době mají tendenci mít dobrou životní perspektivu. Jsou stabilní a spolehliví, čehož často druzí lidé využívají ve svůj prospěch. Podzimní děti bývají zaměřeny na cíl více než ostatní a mají tak být na co náležitě hrdí. Neztrácejí čas, energii ani peníze frivolními záležitostmi.

Obrázky: Pixabay