Odstíny rtěnek, které by měla každá žena vyzkoušet alespoň jednou za život

Existují určité odstíny rtěnek, které by měla vyzkoušet každá žena alespoň jednou za život, ať už touží rozjasnit svůj vzhled, zkusit něco nového nebo si jen tak hrát s odstíny barev. Zde je 9 barevných odstínů rtěnek, které prostě musíte mít. Vždy ale zvažte tón vaší pleti.

Odvážná červená

Toto je klasická barva, kterou prostě musí mít každá žena. Skvěle se hodí pro všední dny, kdy chcete vynikat v davu, pro honosné události nebo jen tak, abyste podtrhly svůj vzhled. Ženy s teplým tónem pleti by měly zvážit červenou na oranžovém základu a dámy s chladným tónem pleti zase červenou na modrém základu.

Mandarinková

Mandarinková rtěnka je obvykle populární během jarních a letních měsíců, kdy vaše pleť snadno získává bronzovou barvu. Jedná se o velmi odvážný odstín. Pro dívky s teplým tónem pleti je výběr této barvy snadný, ale dívky s chladným tónem by měly hledat mandarinkové odstíny, které více připomínají rudou barvu než oranžovou.

Purpurová

Hledáte barvu, která funguje na chladných tónech pleti a není tak vážná jako červená? V tom případě je purpurová váš nejlepší přítel. Je to krásná barva, rozjasňující tvář, vhodná s nádechem červené k minimu očního líčení.

Tělová

Ideální barva, když máte náladu vypadat přirozeně a téměř nenalíčeně. Při silnějším líčení očí je tělová rtěnka tou správnou volbou. Tělová rtěnka s nádechem růžové je ideální pro chladné tóny pleti a s nádechem broskve pro teplé tóny pleti.

Fialová

Fialová je dalším odstínem, který se hodí pro většinu příležitostí a vypadá obzvláště hravě. S nádechem modré barvy mohou vaše zuby dokonce vypadat bělejší.

Černá

Černá rtěnka je pro trochu silnější povahy, ale přesto se jedná o barvu, kterou byste měly zkusit, i kdyby mělo jít pouze o maškarní kostým. Černá rtěnka by ovšem měl být opravdu kvalitní a odolná proti rozmazání. V noci se budete cítit báječně nebo možná i každý den v závislosti na vašem osobním stylu. Černé rtěnky, ač se to zprvu nezdá, mohou být velmi elegantní nebo se hodit pro gotický styl.

Vínová

Vínové rtěnky jsou o něco méně odvážné než červené, ale přesto jsou neuvěřitelně všestranné a hravé. S trochou hnědého odstínu jsou takové rtěnky nádherné na teplých tónech pleti nebo tmavší pokožce.

Dívčí růžová

Teplá růžová nebo pastelová růžová, každá dáma musí vyzkoušet ženskou růžovou barvu alespoň jednou v životě, aby zjistila, jak se v ní cítí. Můžete být překvapené, jak tento typ odstínu rozjasní celou vaši tvář.

Korálová

Korálová barva může znamenat vzhled „staré, mladé“, pokud sáhnete po špatném odstínu, ale krémová, jemná korálová barva může vypadat bezstarostně a bohémsky. Korálová rtěnka je skvělým doplňkem pro letní bronzovou pleť.

Našly jste si svou oblíbenou barvu nebo máte ve své kosmetické tašce ještě více odstínů? Podělte se s námi v komentářích.

zdroj: viral.readysethealth.com