Omlazující cviky užitečné pro boj s druhou bradou a povislou kůží na krku

Návštěvy kosmetických salónů, drahé krémy proti stárnutí, pleťové masky, masáže a ošetření, to vše nám pomáhá bojovat s nevyhnutelným procesem stárnutí. Ale zkoušeli jste někdy obyčejné cvičení? Nic vás to nestojí a stejně efektivně dokáže pomoci s jedním z nejvíce znepokojujících příznaků stárnutí, a to je povadlá kůže na krku. My vám dnes ukážeme pár takových cviků, které účinně pomáhají zpomalit stárnutí pokožky na našem krku a zároveň odstranit druhou bradu.

Líbání stropu

Posaďte se na židli a ujistěte se, že držíte rovná záda, abyste si neničili páteř. Zakloňte hlavu, dokud nebude pusa směřovat ke stropu. Vyšpulte rty a držte asi 10 vteřin. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte 10x.

Bezzubka

Cvik spočívá v tom, že v podstatě vcucnete své rty do úst a začnete otevírat a zavírat pusu. Vaše zuby jsou ovinuty vašimi rty. Zároveň zaklánějte hlavu co nejvíce dozadu a poté opět vracejte do vzpřímené polohy. Opakujte 3x.

Našpulená žirafa

Položte si ruce na lícní kosti, vysuňte spodní ret a bradu a opět zakloňte hlavu dozadu. Dívejte se ke stropu a držte pozici na dva dlouhé nádechy a výdechy.

Labutí krk

Otočte hlavu co nejvíce do strany a dívejte se přes rameno. Poté zakloňte hlavu dozadu, dokud neucítíte protahování kůže na krku a napínání čelisti. Opakujte na druhou stranu.

Přikyvování

Lehněte si na zem, abyste se cítili pohodlně. Jako pomůcku si vezměte pěnový váleček, zamotanou mikinu nebo polštář a dejte si ho pod hlavu. Zvedněte bradu a začněte provádět pohyb, jako kdyby jste někomu přikyvovali, což znamená, že budete směřovat bradu k hrudníku.

Jak se vám dnešní cviky líbily? Pokud se vám zdál článek užitečný, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: womenworking.com