Muž, který se narodil jako žena, počal dítě se ženou, která se narodila jako muž

Život tohoto páru je skutečně neobvyklý a rozhodně ne snadný. Muže se ženou byli nuceni žít na ulici, a dokonce byli i uneseni. I přes všechny překážky však nyní Fernando Machado a Diane Rodríguez prožívají jednu ze svých nejšťastnějších životních etap. Oba tvrdě bojovali, aby mohli zůstat spolu, bránili svou lásku zuby nehty. Přečtěte si, jak výjimečným párem jsou.

Oba podstoupili změnu pohlaví

Diane Rodríguez se narodila jako muž jménem Luis. V roce 2013 se dostala do titulků časopisů a článků na internetu, když se stala první transgender osobou, která kandidovala do Kkongresu ve své vlasti. Poté, v roce 2015, se pár zapsal do historie v Jižní Americe, když Dianin partner Fernando, který se narodil jako žena. „Nikdy jsem o mateřství neuvažovala, protože jsem transgender, ale u Fernanda to bylo fyzicky možné,“ řekla Diane.

Pár láme rekordy

Loni v červenci pár šťastně oslavil narození svého prvního dítěte a stal se tak jedním z prvních transsexuálních párů na světě, kterému se narodilo dítě, a prvním v Jižní Americe. „Začal jsem plakat radostí, strachem a bolestí najednou,“ řekl Fernando a vzpomněl si na okamžik, kdy zjistil, že je v jiném stavu. „Byla to nejkrásnější chvíle. Nikdy předtím jsem se takhle necítil. Jsem šťastný.“

Dítě bylo počato přirozeným způsobem

Dítě bylo počato přirozeně, protože ani jeden z rodičů nepodstoupil operaci změny pohlavních orgánů. Oba se rozhodli sdílet své těhotenství se světem prostřednictvím sociálních sítí, dokonce zveřejnily fotografie jizev po císařském řezu. „Hádejte, kde jsme a co děláme,“ napsal Fernando a zveřejnil fotku s Diane v nemocničních úborech v porodnici. Fernando a Diane svým netradičním životem pomáhají eliminovat stigmata a předsudky, které se kolem transsexuálů vytvářejí. „Jsme jako jiné rodiny. I když možná nemáme stejná práva, jsme stejní,“ prohlašuje hrdě Fernando.

„Žijeme jako muž a žena,“ dodává Diane. „Jsem transgender žena a Fernando je transgender muž. Proces, jak se sem dostat, byl pro každého z nás složitý. S vědomím, že je to naše právo, jsme se rozhodli přidat do naší rodiny dalšího člena.“

Úvodní obrázek: S vědomím Diane a Fernando Rodríguez, Zdroj: Dailymail.co.uk