Chlapec hraje zábavnou společenskou hru. Posunul ji však na novou úroveň, když do hry přizval i svého pejska

Lidé si během karnevalů vždy rádi zahráli zábavnou hru Hasbro Pie Face. Pokud neznáte, rozhodně vašim dětem pořiďte, budou nadšené. Vy už možná o něco méně. Tento chlapec však přišel se zcela novým podáním zábavné společenské hry.

Zábavná společenská hra

Hasbro Pie Face má zcela jednoduchý princip. O určeného otvoru vložíte obličej, zatočíte ryskou a čekáte, na jaké číslo padne. Daná číslice znamená počet otočení tlačítek, jež udávají, zdali “plácačka” ve tvaru ruky, na níž je nastříkaná šlehačka zůstane tam, kde je, nebo vás naopak trefí do obličeje. Ano, po skončení hry to bude vyžadovat trochu úklidu, ale rozhodně se pobaví celá rodina.

Nový účastník hry

Toto video od Lisy DiMarco ukazuje, jak její syn vkládá do této klasické hry nový skvělý záběr a stal se zcela virální. Klip byl uveden online a od té doby nasbíral více než 14 milionů zhlédnutí. Ale je velmi snadné pochopit proč. Děti rády zapojují své mazlíčky do hry a rotvajler Macky není výjimkou. Macky má však trochu jiné cíle než lidští hráči.

Pes má však svá vlastní pravidla

Lidé dělají vše pro to, aby šlehačka na jejich obličeji neskončila, ale Macky? Ten má úplně jiné cíle než my, a když se nad tím trochu zamyslíte, není to ani tak špatný nápad. Moc dobře ví, že musí strčit obličej do díry, ale když přijde čas na to, aby na něm skončila šlehačka, Macky raději všechnu slízl a hned se těšil na další.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Metro.co.uk