Slonice zachrání svého chovatele před “útočníkem”. Dojemné chování něžného obra vám vykouzlí úsměv na rtech

Svět je domovem mnoha úžasných tvorů. Kromě velkolepých věcí, které postavily lidské bytosti, jsme také přišli na to, jak trénovat ryby na hraní s míčem nebo šneky, kteří závodí v malých kartonových okruzích. Náš vztah se zvířaty je něco úžasného, někdy si s nimi rozumíme více než s jinými lidmi. Tato slonice je toho důkazem.

Slonice se dotkla srdcí všech

Video, které vám dnes přinášíme, je však jedním z nejkurióznějších, které jste mohli vidět. Když tato 17letá slonice jménem Thongsri uviděla svého milovaného chovatele na zemi, jak potřebuje pomoc, udělala něco, co se dotklo srdcí všech, kdo klid zhlédli.

Slonice je připravena chránit svého chovatele

Zatímco si Thongsri užívá sluníčka v thajském Chiang Mai, všimne si, že se její správce hádá s jiným mužem. Ve skutečnosti je to celé jen hra, ale slonice situaci rozhodně nebere jako vtip a rychle se vydá na pomoc. Nehodlala dovolit, aby její milované osobě někdo ublížil.

Video se stalo virálním

Každý, kdo měl možnost video zhlédnout, byl dojatý. A vy na tom jistě budete stejne. Klip byl dosud zhlédnut více než 1,6 milionkrát. Doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co