Zlodějský trik, jak vykrást auto. Stačí jim k tomu vaše nepozornost a obyčejná mince

Jak se zlodějům podaří vykrást auto bez drahého vybavení? Tuto otázku si klade mnoho majitelů vozidel, kteří chtějí svůj majetek co nejlépe ochránit. Zloději jsou velice vynalézaví, nacházejí stále nové a nové způsoby, jak auto odcizit. Že jsou lupiči chytří a využijí každé nepozorné chvilky řidiče, aby ho připravili o jeho majetek, se ví už dávno. Často se stává, že zloděj předstírá, že je sraženým chodcem nebo volá o pomoc, jen aby dostal řidiče z vozidla. Tentokrát však přišli s něčím novým. Stačí jim jedna malá mince.

Zlodějských triků je nespočet

Možná jste o takových scénářích slyšeli nebo viděli podobné situace ve filmu či ve zprávách. Takové případy se bohužel stávají i v běžném životě. Způsobů, jak ukrást auto, je mnoho. Triky lupičů neznají žádné meze. I to, jakým způsobem parkujete, může zloději usnadnit odcizení vašeho vozu. Teď byste však měli zjistit něco málo o metodě s mincí.

Jak zloději kradou auta?

Je možné, že zloděj může ukrást auto pomocí jednoduché malé mince? Ukázalo se, že ano. Je to trik, který lupiči používají velmi často. Vloží minci do kliky u dveří na straně spolujezdce. Když řidič vystoupí z auta a použije dálkové ovládání, je si jistý, že jeho vozidlo je v bezpečí. Bohužel trik zlodějů spočívá v tom, že mince zablokuje centrální zamykání, takže vozidlo zůstane otevřené.

Po zaparkování si vozidlo prohlédněte

Při vystupování z auta se proto vyplatí projít kolem něj a pečlivě zkontrolovat, zda v některém madle nezůstala mince. Pokud najdete drobné zapíchnuté ve dveřích, okamžitě volejte policii. To může znamenat, že se zlodějům zalíbilo vaše auto a v budoucnu se jej pokusí ukrást.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Motorbiscuit.com