Po překrásné svatbě s přáteli a rodinou se všichni po 3 týdnech znovu sešli na stejném místě. Atmosféra se nedala srovnat, všude byl cítit smutek

Těšili se, že začnou společný život, ovšem osud tomu chtěl jinak. Mladý pár Robbie Morgan a jeho partnerka se rozhodli stvrdit svou lásku svatbou. Měl to být jejich nejlepší den v životě a také byl. Ovšem to, co následovalo, nebyly líbánky snů. Změnili se v tragédii, která vedla k tomu, že na místě, kde se Robbie a Marina vzali, se o 3 týdny později manžel a rodina sešli na ženině pohřbu.

Nehoda s golfovým vozíkem

Během líbánek Robbie a Marina jeli v golfovém vozíku, jenž se náhle během vjezdu do zatáčky převrátil. Došlo k tragické nehodě, jejíž příčinou nebylo žádné požití alkoholu nebo omamných látek ani nebezpečná jízda, jak na místě uvedl inspektor. Záchranáři se pokoušeli Marinu oživit dlouhých 30 minut, bohužel bez úspěchu.  Je možné, že Robbie neměl dostatek zkušeností s řízením tohoto typu vozidla. „Byla to tragická nehoda,“ bylo uvedeno v prohlášení.

Vždy toužila po manželství

Marinina sestřenice Miriam napsala na její počet báseň a řekla, že manželství s Robbiem pro ni bylo snem, který si nakonec mohla splnit. Vždy toužila po manželství se svou spřízněnou duší a byla nesmírně vděčná, že měla tu možnost ji v životě potkat. Večer před svatbou se svému nastávajícímu svěřila, že její život už nemůže být lepší.

Měla pozitivní pohled na život

„Byla krásná zevnitř i zvenčí, ráda se smála a vždy měla pozitivní pohled na život. Neumím popsat smutek v mém srdci, mou manželku milovalo mnoho lidí,“ řekl zarmoucený Robbie. Zároveň dodal, že na její památku založil nadaci Marina Morgan Foundation.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com