Onemocnění, která si způsobujeme emocemi. Zkroťte je zásadními změnami v životě

Často si neuvědomujeme, že bolest, kterou cítíme, souvisí i s naší psychikou. Nejvíce naše zdraví postihuje stres, starosti a problémy. Bolestí nám naše tělo vysílá signály, že bychom si měli odpočinout a něco v našem životě změnit. Zde jsou nejčastější onemocnění, která si způsobujeme svými emocemi.

Bolest hlavy

Obvykle k bolesti hlavy dochází po dlouhodobém stresu nebo úzkosti. Pokuste se používat přirozené relaxační techniky. Cvičte jógu nebo meditujte.

Bolest krku

Je to neuvěřitelné, ale odborníci se shodují, že se v krku hromadí spousta emocí. Bolest krku poukazuje na naše vlastní chyby nebo bolest, kterou nám způsobil někdo druhý. Jedinou cestou, jak si ulevit, je naučit se odpouštět sobě i ostatním. 

Bolest v pažích

Bolest v pažích pociťují lidé, kteří nejsou schopni projevit špatné emoce. Ve výsledku se v nás nahromadí a způsobují bolest. Nebojte se projevit v jakékoli své podobě.

Bolest v horní části páteře

S touto bolestí je velice těžké něco dělat, protože souvisí s pocity osamělosti a nedocenění.

Bolest v dolní části zad

Projevuje se nejčastěji, když se bojíme o peníze.

Bolest v loktech

Tuhé lokty znamenají, že jste na sebe příliš přísní a nakládáte si na sebe více povinností, než byste museli. Užijte si trochu spontánnosti a svobody a bolest loktů pomine.

Bolest rukou

Špatné vztahy s lidmi a neprojevené emoce, to jsou důvody k bolesti rukou.

Bolest kyčlí

Bolest kyčlí nám naznačuje, že je čas na změnu. Už příliš dlouho stojíme na jednom místě.

Obrázky: Freepik