Osamělá vdova adoptovala z útulku pejska, kterého nikdo dlouhá léta nechtěl. Důvod jejího výběru vás chytne za srdce

V lednu roku 2017 američance Melani Andrewsové náhled zemřel milovaný manžel. O měsíc později přišla i o svého pejska. Horší začátek roku snad ani nemůže být, takže by každý zcela pochopil, kdyby se Melani cítila osaměle a depresivně.

Ale místo toho, aby se utápěla v depresi a zármutku, rozhodla se, že nechce žít osamělý život. Chtěla si pořídit dalšího domácího mazlíčka, se kterým by mohla sdílet svůj život a  který by ji mohl znovu udělat štastnou. Šla se tedy podívat do místního útulku, jestli jí nějaký pejsek padne do oka.Když Melani v útulku řekla, jakého pejska by si představovala, zaměstnanci byli velmi překvapení a jen nevěřícně koukali…”Chtěla bych toho nejstaršího, kterého nikdo jiný adoptovat nechce” poprosila Melanie.A tak byla představena Jakeovi, 12letému pejskovi, který se do útulku dostal jako nechtěný pes bývalého majitele. Chudáček Jake měl nemocnou kůži, špatné zuby a také trpěl nevyléčitelnou rakovinou.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Je zřejmé, že tento nebohý tvoreček nebyl pro většinu lidí při výběru volbou č.1. Ale jakmile Melanie slyšela příběh Jakea a strávila s ním pár minut, byla si jistá, že si Jakea odveze domů, že mu poskytne tu nejlepší péči a že ho zahrne veškerou dostupnou láskou.

Adoptování starších psů není běžnou praxí, zvláště když je pes nemocný jako Jake. Navzdory svým nedostatkům a nemocím, však stále může být fantastickým životním společníkem.

Melanii si nedělá plané iluze, že tu s ní Jake bude dlouho, jejím cílem je především to, aby mu co poskytla co nejvíce péče a lásky, které se mu v životě pravděpodobně moc nedostalo.

Co říkáte na dobrosrdečnou Melanii? Vzali byste si nemocného pejska z útulku? Pokud se vám článek líbil, tak ho nezapomeňte sdílet se svými přáteli, třeba si po přečtení taky adoptují pejska z útulku 🙂

Zdroj: addictingstories.org