Osamělý pes čeká v dešti na svého majitele, ten se však už nikdy nevrátí. Naštěstí se objeví hodní dobrovolníci

Pokud máte špatnou náladu a potřebujete slyšet příběh s dobrým koncem, není nic lepšího než si přečíst o záchraně domácího mazlíčka. Ačkoli se situace zdá nejdříve velmi smutná a člověk se skutečně musí pozastavit nad krutým jednáním některých jedinců, vše se nakonec v dobré obrátí.

Pes se toulal v chladném dešti bez cíle

Když dobrovolníci z útulku v Mladenovaci v Srbsku byli na cestě do práce, všimli si toulavého psa na kraji silnice. Pes byl sám, nikde v dohledu žádný majitel, stál v chladném dešti a evidentně neměl kam jít. Když se dobrovolníci přiblížili, pes utekl schovat se do křoví. Byl vyděšený a začal projevovat známky agrese vůči záchranářům.

Pejsek nakonec začal svým zachráncům důvěřovat

Díky potravě nakonec nalákali pejska do bezpečí. Trvalo to dlouho, ale nakonec se pes rozhodl cizincům důvěřovat. Dovolil jim ho pohladit a posadit do auta. Museli jej odvézt do útulku. Zjistili, že se jedná o fenku, jíž zatím pojmenovali Lady. Uplynulo jen několik měsíců, než byla Lady adoptována. Rodina, která si ji vzala, pro ni měla obrovský dvorek, kde si mohla hrát a běhat do sytosti. Dokonce Lady díky adopci získala sourozence, protože rodina už jednoho pejska má.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com