Talentovaný papoušek vytvořil se svým majitelem úžasné pěvecké duo. S přehledem zazpíval rockovou klasiku

Že papoušci zvládají základní slova, někdy i celé věty, je sice úžasné, ale už to není tak neobvyklé. Ovšem tento amazonský papoušek Tico se svým majitelem Frankem Magliou tvoří fantastické hudební duo. Tico je skutečnou senzací pro mnoho fanoušků. Zatímco jeho majitel hraje na kytaru, pěvecky nadaný papoušek jej doprovází svými vokály.

Dokonalá synchronizace

Frank je fenomenální kytarista, který rád doprovází svého domácího mazlíčka při jeho zpěvu. Způsob, jakým Tico předvedl text písně Stairway to Heaven od Led Zeppelin, zněl téměř přesně. Bylo to skutečně úžasné vystoupení. Zpíval, zatímco Frank hrál na kytaru, a přidával vokály tam, kde bylo potřeba. Majitel i jeho domácí mazlíček byli v dokonalé synchronizaci.

Papoušek působil zcela klidně

Frank seděl na pohodlné židli, zatímco Tico zůstal v obří kleci. Byl uvolněný a chodil sem a tam, zatímco si v klidu zpíval. Po chvíli pták vylezl na dřevěné bidlo uvnitř klece. Žluté a zelené peří zvýrazňovalo jeho krásu a společně se zpěvem Tico působil skutečně pozoruhodně.

Vysoké tóny papouškovi nedělaly problém

Inteligentní pták se nebál ukázat své hudební schopnosti. Zpíval bez váhání. Ticova vášeň s trochou agrese ukázala jeho odhodlání. Vysoké tóny dával s naprostým přehledem. Způsob, jakým reagoval na hudbu byl opravdu neuvěřitelný. Byl to jedinečný okamžik, který se stal hitem internetu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com