Žena si několik týdnů stěžovala na bolesti žaludku. Když lékař zjistil příčinu, manžel okamžitě podal žádost o rozvod

Zrada je pro vztah extrémně silná rána, zasahuje přímo do partnerových citů, důvěry a lásky. Není snadné se s ní smířit a jen tak odpustit. Někdo to dokáže a vztah pokračuje dál, ale už navždy v něm zůstane jizva. Manžela v tomto příběhu by nikdy nenapadlo, že by mu mohla být jeho žena nevěrná, a přesto na to došlo. Dozvěděl se to zvláště krutým způsobem.

Podivné bolesti žaludku

Příběh muže byl uveden v televizním pořadu, v němž se vyprávějí příběhy podle skutečných událostí, kdy byli pacienti nuceni jet na pohotovost za poněkud zvláštních, někdy i úsměvných situacích. Žena jménem Kona si několik týdnů stěžovala na bolesti žaludku. Když už byla bolest nesnesitelná, vydali se s manželem na pohotovost, aby se žena mohla nechat vyšetřit a zjistila se příčina nepohodlí v břiše.

Gynekolog provedl základní vyšetření

Pár otevřeně přiznal, že už několik týdnů neměl pohlavní styk a že ani jeden z nich netuší, co bolest v břiše způsobuje. Gynekolog se tedy rozhodl udělat základní vyšetření, co přesně je v nepořádku, a zdali budou potřeba další testy.

Použitý kondom

Žádná další vyšetření však už nebyla potřeba, protože lékař během prvních pár vteřin zjistil, co je příčinou bolesti. V ženině pochvě našel použitý kondom. Ukázalo se, že pár několik let nepoužil kondom, protože ochranu její manžel nikdy nepovažoval za nutnou. Navíc sex u páru neproběhl už pár týdnů. Odpověď tedy byla jasná-žena použila kondom s jiným mužem. Byla svému manželovi nevěrná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.ie