Osobnostní rysy na základě čar na dlani. Význam rozmístění do písmene “M”

Už mnohokrát v životě jsme se přesvědčili, že určité rysy na těle člověka mohou hodně prozradit o jeho charakteru. Nejpopulárnější částí, z níž je možné číst, jsou ruce, především jejich dlaně a rozmístění čar. Na jejich základě můžete určit osobnostní rysy i budoucnost. Prohlédněte si ty své, zdali tvoří písmeno M.

Čtení z dlaní

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak důležité jsou nejen otisky vašich prstů, ale i dlaní? Rozmístění čar, jejich množství i tvar, to všechno něco znamená. Pokud se v této oblasti alespoň trochu vyznáte, můžete rychle a snadno zjistit, jaká osoba sedí naproti vám pouze tím, že se jí podíváte na ruce. Nemusíte hned věštit budoucnost, ale můžete poznat, s kým máte tu čest a zdali s vámi druhý člověk jedná upřímně.

Písmeno M

Ukazuje se, že pokud čáry na dlaních tvoří písmeno M, máte skutečné štěstí. Majitelé rukou s otisky čar ve tvaru písmene M projevují jedinečnou intuici, zejména ženy, a vždy se na ně můžete spolehnout, jsou ideálními partnery jak ve vztazích, tak ve spolupráci s ostatními v práci.

Kromě toho jsou velmi citliví a nedovolují, aby se ostatním stala nějaká křivda, a už vůbec ne jejich blízkým. Takoví lidé nelžou a nepodvádějí ostatní, jsou upřímní, takže se jim dá věřit. Lidé, kteří mají čáry na dlaních ve tvaru písmene M, jsou také obvykle velmi ambiciózní a mají cíle, které vždy následují, ale nikdy ne na úkor ostatních lidí. Jsou realističtí, pokud jde o pohled do budoucnosti. Patříte k těm šťastným i vy?

Úvodní obrázek: Shutterstock, ZDROJ: redbookmag.com