Osobnostní rysy podle marockého horoskopu. Jaké jste znamení a co o vás vypovídá?

Marocký horoskop je rozdělen do 7 znamení, z nichž každé má přiřazeno konkrétní datum narození. Znamení zároveň odpovídají 7 částem těla – hlavě, nohám, hrdlu, žaludku, srdci, páteři a rukám. V níže uvedeném seznamu najdete své znamení s osobnostními rysy, které vám přisuzuje.

Marocký horoskop

Podle vašeho data narození vyberte jednu z částí těla, jež představuje znamení v marockém horoskopu.

  • Hlava: 23. prosince – 17. ledna
  • Nohy: 18. ledna – 20. března
  • Hrdlo: 21. března – 7. května
  • Žaludek: 8. května – 2. července
  • Srdce: 3. července – 28. srpna
  • Páteř: 29. srpna – 5. října
  • Ruce: 6. října – 22. prosince

Hlava: 23. prosince – 17. ledna

Jste odtažití a tiší, ale rozhodně ne pasivní. Rádi analyzujete, počítáte a hledáte řešení problémů. Úkoly, které dostáváte, plníte pilně a systematicky. Máte tolik přátel, kolik máte nepřátel. Kvůli těm prvním byste bez váhání skočili do ohně, ale když vaši důvěru jednou někdo zradí, pomstíte se.

Nohy: 18. ledna – 12. března

Nepřipoutáte se k věcem, lidem ani místům. Nepřemýšlíte o tom, co přinese budoucnost. Žijete teď a tady. Jsou chvíle, kdy nejste schopni dokončit něco, co jste začali. Nesnášíte konflikty a máte dar usmiřovat lidi.

Hrdlo: 21. března – 7. května

Umíte si najít vlastní cestu a bojovat za věci, které jsou pro vás opravdu důležité. Je těžké s vámi komunikovat. Vždycky máte na všechno argument. Nesnášíte, když vám někdo omezuje vaši svobodu. Neúspěchy vás motivují k další snaze pokračovat a věci nevzdávat. Lidé vás mají rádi, protože jste spolehliví. Milujete poznávání světa, neustále se chcete učit a zjišťovat nové věci.

Žaludek: 8. května – 2. července

Potlačujete své skutečné emoce. Často se obáváte kritiky, kterou o sobě slyšíte. Jste pesimista a nevěříte, že můžete dosáhnout něčeho velkého. Pokud nevěříte ve vlastní sílu, nedosáhnete toho, čeho jste od malička chtěli. Máte klidnou povahu, někdy až příliš.

Srdce: 3. července – 28. srpna

V každém vidíte dobro. Jste otevření lidem a vždy ochotní pomoci. Máte optimistickou povahu, vidíte svět přes růžové brýle. Máte velkou trpělivost s ostatními lidmi a nepřeberné množství empatie.

Páteř: 29. srpna – 5. října

Jste velmi inteligentní. Máte rádi změny a snášíte je dokonale. Rychle se přizpůsobíte novým podmínkám, okolnostem a místům. Máte hlavu plnou kreativních nápadů. Nesnášíte rutinu a monotónnost, preferujete, když se toho kolem vás hodně děje.

Ruce: 6. října – 22. prosince

Jste pracovitý člověk, který bojuje za svůj vlastní úspěch. Vaše tvrdohlavost a pravidelnost znamenají, že dříve nebo později dostanete to, na čem vám záleží. Máte veselou a šťastnou povahu, díky které k vám lidé přilnou. Váš problém může být v tom, že si často berete příliš mnoho věcí najednou. Multitasking způsobuje, že některé věci nedokončíte.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk