Kadeřník světových hvězd radí, jak na zplihlý culík. Stačí vám dvě gumičky, kartáč a 30 sekund

Kadeřník známých osobností na TikToku odhalil jednoduchý trik, jak vlasům přidat objem za pouhých 30 sekund. Zvládne to úplně každý, dokonce i ti, kteří se o své vlasy příliš nestarají, respektive si vystačí s obyčejným culíkem. Vše, co potřebujete, je kartáč a dvě gumičky do vlasů.

Kadeřník mnoha světových hvězd

Chris Appleton je známý tím, že pečuje o vlasy mnoha známých osobností. Jeho rukama prošly takové hvězdy jako Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Belli Hadid. Je také slavným na sociálních sítích, především na TikToku, kde mimo jiné prozradil jednoduchý trik, jak unaveným vlasům dodat objem.

Dvě gumičky a kartáč

V krátkých videích můžete vidět Chrise, jak vyrábí účesy, které nosí celebrity každý den. V jednom z nich ukazuje jednoduchý trik na zvětšení objemu vlasů. Potřebujete pouze dvě gumičky do vlasů a kartáč. Vyzkoušejte je, pokud vás trápí zplihlé vlasy bez života. Nosíte-li rádi culík, ale nechcete, aby jen unaveně visel dolů, vylepšete ho pomocí Chrisovy vychytávky.

Video se stalo hitem

Video se ihned stalo hitem a doposud ho zhlédlo přes 29 milionů lidí. Komentující uživatelé jsou však rozděleni na dvě skupiny – někteří jsou nadšení a někteří si myslí, že trik není tak jednoduchý a ne každý uspěje.

  • “To je skvělý nápad, jak si udělat culík.”
  • “Miluji tento trik. Můj život se právě změnil!”
  • “Zkoušela jsem to a ze strany to vypadá směšně. Jak to mohu opravit, abych neviděla vrstvy?”

Tak zní některé z komentářů. Pokud se chcete sami přesvědčit, zdali Chrisův trik funguje, podívejte se na níže uvedené video, kde můžete zhlédnout celý postup.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Femina.in