Skvělý účes za pár minut z pohodlí domova. Stačí použít prázdné ruličky od toaletního papíru a máte vlasy jako od stylisty

Známá influencerka na TikToku přišla na způsob, jak si učesat vlasy, aby působily jako od stylisty předních světových hvězd. Clare Hooper použila něco, co máme všichni doma, ale ani ve snu by nás nenapadlo, že to můžeme použít i v rámci úpravy našeho zevnějšku. Prázdné ruličky od toaletního papíru nevyhazujte, poslouží jako natáčky.

Rychlá a levná úprava vlasů

Clare Hooper dokázala, že za styling vlasů nemusíme utrácet hromady peněz ani navštěvovat profesionální salóny. Náš účes může vypadat velmi šik díky něčemu, co se nachází na vaší toaletě. Tuto zajímavou metodu musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Tedy spíše na vlasech.

Skvělý patent na účes snů

V poslední době získávají obrovskou oblibu vlasové vychytávky, které nestojí příliš peněz a jsou snadno proveditelné. Ne každý si totiž může dovolit koupit takový produkt, který doporučují přední kadeřníci. Clare Hooper měla zdánlivě absurdní nápad, ovšem výsledky experimentu předčily její očekávání.

Influencerka byla sama překvapená výsledkem

Influencerka místo nákupu drahých přípravků na vlasy použila jako natáčky dvě prázdné role toaletního papíru. Nemyslela si, že tímto způsobem bude dosaženo tak uspokojivého účinku, ale spletla se. Na prázdné ruličky si omotala ofinu a zbytek vlasů sepnula sponkami, aby důkladně vysušila stylizované prameny. Po vysunutí rolí nevěřila svým očím.

@mrsclarehoops Who needs a dyson airwrap anyway? #curtainbangs #dysonairwrapcurl #diycurtainbangs #greyhair ♬ When the Morning Comes – Matt Hooper

Vlasy jako filmová hvězda

Clare si pečlivě zaznamenala celý proces na video, aby svým sledujícím dokázala, že se nejedná o jakýsi výmysl, ale její trik skutečně funguje. Sama neskrývala své nadšení a úžas nad stavem věcí. Efektní vlny vypadaly velmi podobně jako ty, které by vytvořil profesionální vlasový stylista. K zafixování účesu stačí trocha laku na vlasy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk