Otci se splnil ten největší sen pouhé tři dny před jeho smrtí. Podívejte se na srdcervoucí fotografie, co mu jeho rodina umožnila

Pedro Villarin byl po ročním boji s pokročilým onemocněním jater upoután na lůžko, ale přesto dokázal sebrat poslední síly, aby mohl svou dceru Charlotte dovést k oltáři v její svatební den. Svatba byla uspořádána o dva měsíce dříve kvůli obavám, že by se Pedro nemusel této výjimečné události v životě jeho dcery dožít, a to zejména proto, že byl nedávno přijat do nemocnice v extrémních bolestech.

Pedrova rodina si najala sanitku a soukromou zdravotní sestru, aby ho odvedli na svatební obřad. Nejdříve měli plán takový,  že by Pedro doprovodil svou dceru k oltáři na invalidním vozíku, ale bohužel byl příliš slabý, proto museli použít klasická nosítka. Příbuzní tlačili nosítka, zatímco Pedro držel svou dceru za ruku a vedl ji uličkou.

“Byl to opravdu emotivní okamžik. Jediným přáním mého otce bylo vidět, jak se se vdávám a já jsem šťastná, že jsme mu to mohli umožnit. Ta svatba byla pro něj,” řekla nevěsta. Pedro Villarin zemřel za 3 dny po svatebním obřadu. Charlotte sdílela svatební fotografie na svém účtu na sociální síti Facebook se slovy: “Moc tě miluji, papa. Bylo to skutečně bolestivé, ale vím, že nás opustil se splněným snem, a proto jsem šťastná i bez ohledu na to, co se stalo.”

Co říkáte na příběh otce a dcery, kterému se splnilo to největší přání těsně před jeho smrtí? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com