Malé chlapce šikanovala skupina agresorů. Nikdo nezasáhl, až se náhle objevil hrdina, kterého by nikdo netipoval

V dnešní době se šikana stala zuřivým zlem, které ovlivňuje v podstatě každého. Lidé zřejmě už nevědí, jak si navzájem projevit laskavost a soucit. Často, když slýcháváme o takových příbězích, přemýšlíme, proč to nikdo nezarazil? Ovšem tento příběh je jiný. Zde se objevil chlupatý hrdina, který se rozhodl postavit za svého nejlepšího přítele.

Pětiletý Ethan a jeho dvouletý bratr jednoho dne hráli na dvorku fotbal, když k nim přistoupila skupina starších chlapců a začala je šikanovat. Jeden z nich dokonce srazil Ethana k zemi. V tu chvíli přiběhl na pomoc Smudge, zrzavý kocour, kterého Ethanovi pořídila jeho matka Sarah poté, co mu zemřela jeho předchozí kočka. Smudge a Ethan rychle vytvořili silné pouto a Sarah tvrdí, že Smudge je pro její syny spíše jako další bratr než kočka. Smudge v době incidentu přiběhl na dvorek a začal na skupinu chlapců syčet a plivat. Když ani to nepomohlo, skočil na hocha, který povalil Ethana na zem a pokračoval ve vyhrožování. Všichni se dali na útěk. Sarah byla Smudgovým chováním naprosto zaskočená. Nikdy předtím nic takového neudělal.

“Od té doby Smudge spí před dveřmi Ethanova pokoje,” řekla Sarah. Za svůj odvážný čin byl Smudge nominován na cenu Národní kočka roku prostřednictvím Charity pro ochranu koček. I přesto, že nezískal nejvyšší ocenění, jeho rodina je na něj velmi pyšná. Hrdinové mohou mít všechny možné tvary a velikosti a objevovat se ve všech druzích.

Co říkáte na příběh odvážné kočky, která se zastala svého nejlepšího přítele? Máte doma také takovou? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com