Otec nevěsty přizval jejího otčíma k překvapivému gestu. Málokdo udržel slzy

Svatba je pro otce nevěsty velice emotivní záležitost. Muž může být sebevětší drsňák, ale jakmile vede svou dceru uličkou až k oltáři, kde ji oficiálně předá jinému muži jejího života, objeví se slzy dojetí. Tento otec se ale postaral ještě o větší nával emocí všech svatebčanů, když při cestě uličkou přizval i nevěstina nevlastního otce.

Překvapení pro nevlastního otce

Kelsey sdílela záznam emotivní chvíle, kdy její otec přivzal jejího nevlastního otce, aby nevěstu společně dovedli k oltáři k jejímu budoucímu manželovi. Dvojice se uprostřed uličky zastavila a biologický otec Kelsey vzal jejího otčíma Andyho za paži, aby se k nim připojil. Kelsey se svým otcem celou dobu překvapení drželi v tajnosti, bylo to překvapení nejen pro nevlastního otce, ale i pro všechny přítomné. Málokdo udržel slzy.

Pokorné gesto biologického otce

„Můj táta překvapil mého nevlastního tátu, když jsme se uprostřed uličky zastavili a on jej požádal, aby se k nám připojil. Až do obřadu jsme vše drželi v tajnosti, takže byli všichni překvapení, když se k nám můj nevlastní táta přidal. Pomáhal mě vychovávat od mých devíti let, v den mé svatby si také zaslouží moment uznání. Bylo to neuvěřitelně sladké a pokorné gesto od mého vlastního otce. Jsem nesmírně hrdá, že něco takového udělal,“ vypráví Kelsey.

Život je mnohem jednodušší bez zbytečných dramat

Jakmile bylo video zveřejněno, uživatelné sociálních sítí jej okamžitě zahrnuli vděčnými komentáři, které oslavovaly vztah mezi oběma muži i nevěstou. „Život je mnohem jednodušší bez zbytečných dramat. Nevím, proč se lidé musí neustále hádat a vytvářet konflikty, obzvlášť uvnitř rodiny,“ napsal jeden ze sledujících.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Independent.co.uk