Otec stál pár minut tváří v tvář smrti, když mu jeho vlastní auto postupně drtilo uvězněné tělo. Pak jeho osmiletý syn udělal něco, co otci zachránilo život

Pro otce Stephena a jeho dva syny to byl obyčejný den, jako každý jiný. Muž pracoval na svém autě, když se během vteřiny setkal tváří v tvář smrti. V tu chvíli ani netušil, jak pohotový dokáže jeho osmiletý syn být. Navždy mu bude vděčit za záchranu svého života!

Stephen pracoval na svém autě se 17letým synem Masonem a 8letým J.Tem. Starší z bratrů zanechal otce s J.Tým samotné, když v tu chvíli nastal šokující incident. Když se Stephen snažil seřídit nápravu auta, vozidlo náhle spadlo přímo na něj. „Byl jsem tam jen já a můj osmiletý syn. Byl jsem naprosto v pasti. J.T. byl na druhé straně, takže nemohl vidět, co se stalo. Vůbec jsem nevěděl, co dělat, jestli na něj můžu zavolat nebo ne. Nechtěl jsem, aby cítil tlak, kdyby nemohl hever zvednout,“ vypráví Stephen.

Auto pokračovalo v drcení jeho kostí. Stephen nechtěl, aby se J.T. cítil, jako kdyby to byla jeho chyba, ale jakmile tušil, že může ztratit vědomí, vykřikl. Jeho syn, který váží pouhých 25 kg, začal okamžitě skákat nahoru a dolu na hever a po několika minutách byl jeho otec vysvobozen od kruté hmotnosti vozidla.

Pohotové myšlení malého chlapce zachránilo tomuto muži život. J.T. připisuje svou super sílu andělům. „Bylo to děsivé, nemyslel jsem si, že bych mohl auto zvednout, ale stále jsem se snažil,“ vypráví J.T. Oba věří, že to byl skutečný zázrak!

Také si myslíte, že přispěchala na pomoc vyšší síla? Sdílejte tento jedinečný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com