Otec své dceři vytvořil v její svatební den dojemný moment, na který nikdo ze zúčastněných nezapomene. Všichni zůstali ohromeni v slzách

Zvláštní okamžik, který přichází ve vztahu otce a dcery, je jednoznačně svatba. Otcové jsou obzvláště důležitou součástí takové události, protože vedou svou dceru k oltáři, předávají její ruku ženichovi a pak samozřejmě nesmíme zapomenout na první tanec otce a dcery. Zatímco většina svateb je emocionálně nabitou událostí, u svatby Nicole Cortezové tomu nebylo jinak. Díky jejímu otci a speciálnímu daru, který s sebou vzal, překvapil nejen svou dceru, ale také všechny svatebčany.

Nevěsta není hluchoněmá, ale ve skutečnosti je tlumočníkem znakové řeči. Jakmile se její otec dozvěděl o zásnubách, okamžitě věděl, jaký perfektní svatební dar své dceři předá. Celý rok se učil znakovat text písně „I loved her first“. Z reakce Nicole je zřejmé, že něco takového vůbec nečekala a že tento dar opravdu stojí za to. Její tatínek vytvořil z jejího nezapomenutelného dne něco dokonalého a dojal k slzám nejen ji, ale i všechny ostatní v místnosti. Neuvěřitelný okamžik!

Podívejte se na video a nenechte si ujít ani vteřinu. Opravdu to stojí za to!

Jak se vám líbil dnešní příběh o odhodlání a lásce otce a dcery? Nezapomeňte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com