Zoufalý otec hledal svou dceru dlouhých 30 let, až díky naprosté náhodě se mu podařilo se s ní konečně setkat

Když byla April malá holčička, její rodiče se rozvedli, což vedlo k tomu, že si ji její maminka odvedla s sebou pryč. Nikdy svého otce už neviděla. Prožila svůj život tím, že obviňovala oba své rodiče z toho, co všechno se událo, ale postupem času a s věkem jim odpustila. Tehdy se ale pustila do nelehkého úkolu, jehož cílem mělo být nalezení svého otce.

Pokaždé, kdy napsala jméno svého otce do internetového vyhledávače, dostalo se jí pouze negativních výsledků. Až jednoho dne v roce 2009 se na ni obrátilo štěstí. Zjistila, že existuje webová stránka pojmenována přímo po ní – AprilBecker.com. Na těchto internetových stránkách našla dopis: „Drahá April, až si přečteš tento dopis, prosím ozvi se na e-mail [email protected]. Jsem tvůj otec a rád bych se s tebou setkal.“

Okamžitě odeslala e-mail na uvedenou adresu. Tímto okamžikem zjistila, že ji její otec hledal už roky stejně jako ona jeho. Dokonce si najal dva soukromé detektivy, které ho stály v přepočtu 880 000 korun. Jelikož mu i přes veliký obnos moc nepomohli, rozhodl se vytvořit internetovou stránku a po 30 letech se tak konečně mohl setkat nejen se svou dcerou, ale dokonce také se svými vnoučaty.

Podívejte se na video uvedené níže.

Jak se vám tento příběh se šťastným koncem líbil? Nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli a především rodinou.

Zdroj: faithpanda.com