Noční můra za bílého dne. Ozbrojenci vtrhli do špatného bytu. Ohrozili život mladé matky i jejího dítěte

Zaklepání na špatné dveře má jen zřídka vážné následky. Ovšem parta ozbrojených amerických vojáků v kukátku, to jednoho zamrazí. Přesně to se stalo mladé mamince, které ke hlavnímu vchodu vtrhli ozbrojení vojáci, jež omylem ohrožovali ji i život jejího dítěte.

Zbraně jen několik centimetrů od obličeje

K incidentu došlo, když Cada Staplesová byla sama doma se svým tříměsíčním dítětem ve městě Bradenton na Floridě. V mobilní aplikaci Ring zahlédla, že u předních dveřích jejího bytu stojí několik ozbrojených mužů. „Víme, že tam jste“, křičeli na ní skrze hlavní dveře. O několik vteřin později vtrhli dovnitř a protlačili se až do bytu. „Rozrazili dveře, odstrčili mě i mé dítě z cesty, mířili na nás zbraněmi jen několik centimetrů od obličeje. Venku čekali další 3 nebo 4 muži,“ vypráví hrůzný zážitek Cada.

Špatné dveře

Cada byla v naprostém šoku, především se bála o život svého dítěte. Pak ale uslyšela, jak se muž venku u dveří ptá na číslo bytu. „Vyběhli ven a křičeli, že se jedná o špatný byt,“ uvádí Cada. Odešli bez omluvy. Cadu nenechala nepříjemná situace chladnou a kontaktovala bezprostředně po incidentu federální policejní službu Spojených států amerických, proč ozbrojení muži vtrhli do jejího bytu. Požádala také o pomoc se svým duševním zdravím, protože jí zážitek silně otřásl a následně se potýkala s úzkostnými stavy.

Zatčení podezřelé osoby o chvíli později

Jen o pár minut později vojáci zatkli podezřelou osobu, Shamara Johnsona, po kterém pátrali a jenž se nacházel v budově v bytě na stejném patře. V prohlášení federální policejní služby Spojených států amerických neproběhla žádná omluva, Cadě bylo doporučeno, aby si vzala prášky na uklidnění a zážitek hodila za hlavu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Timesnewsnetwork.com