Papoušek objeví dětské hračky a je u vytržení. Jeho nadšení je nakažlivé

Kakadu rozhodně není tradiční druh ptáka, kterého lidé doma chovají. Někteří ovšem mají to štěstí, že mají tohoto úžasného společníka u sebe doma. Mohou díky tomu zažívat mnoho zábavných a roztomilých situací, které by jinak nezažili. Gotcha je kakadu, kterého jeho majitel zachránil a adoptoval. Jednoho dne se seznámil s novou dětskou hračkou. Jeho reakce byla velmi roztomilá.

Malý nebojsa

Katie (majitelka kakadu) byla vždy velkou milovnicí ptactva a o svého kakadu se vzorně starala. Dala mu jméno Gotcha, protože často říkal „mám tě“ (anglicky „gotcha“). Gotcha se na začátku bál snad všeho, co se nacházelo v domě. Během nějaké doby ovšem zjistil, že se nemusí obávat každého předmětu. Zjistil, že ne všechno, co se hýbe, vydává zvuky nebo svítí, je děsivé a nebezpečné.

Malý Oliver si s papuškem skvěle rozumí

Kromě tohoto úžasného ptáka má Katie doma také malého syna Olivera. Jednoho dne mu domů přinesla nohou hračku. Šlo o tančící hračku, která se při tanci pohybovala a vydávala zvuky a také svítila. Když ji Gotcha uviděl poprvé, velmi ho to vyděsilo. Okamžitě se běžel ke Katie schovat. Jeho reakce se ovšem rychle změnila.

Nečekaná reakce na novou hračku

Během několika vteřin se ale nálada a reakce kakadu zcela změnila. Začal kývat hlavou z jedné strany na druhou a tančit na hudbu, kterou hračka vydávala. Nyní se často stává, že Gotcha sedí a pozoruje hračku, která ho již vůbec neděsí. Uvěřil své majitelce, že by ho nevystavila ničemu, co by mu mohlo ublížit a vyplatilo se mu to.

Do hračky lze nahrát zvuky

Katie na něj navíc byla skutečně hrdá a nazvala ho statečným chlapcem. Do hračky lze nahrát vlastní zvuky, které potom přehrává. Katie tam nahrála vzkaz, že ho miluje. Gotcha se během seznamování držel neustále blízko Katie a bylo vidět, že jejich pouto je skutečně silné, velmi vzácné a krásné. Takové pouto má se svým mazlíčkem jen málokdo.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk